am Jermenija 2022: Rosa Linn - Snap

Zamisli odeš u tako lijepu zemlju kao što je Gruzija zbog njihovog hipsterstva na ESC-u vriska kakav koncept
 
Zamisli odeš u tako lijepu zemlju kao što je Gruzija zbog njihovog hipsterstva na ESC-u vriska kakav koncept
Pa ne "hipsterstvo" je samo inicijalna kapisla. Posle izguglaju Gruziju, vide slike, oduseve se - i odu.
 
Ja sam pričao sa par ljudi naših koji su išli turistički u Gruziju, kažu da je baš onako sirotinja čak i za naše pojmove, ali da je generalno prelepa zemlja, posebno u smislu prirodnih bogatstava, a i jako drevnih kulturnih i istorijskih obeležja.
 
Ceo Kavkaz je Bogom dano područje za život. Doslocno raj na Zemlji. Ali ljudi kojo tamo žive su nažalost jako daleko od raja
 
Ne znam zasto, ali najezio me ovaj snimak 😅
Isto. I mene najezilo i ovo mi je definitivno najbolji nastup u 1. pf-u. Sve mi je na mestu. Bravo. 👏
Pesma kad je izasla nije mi bila za finale, vremenom nakon uzivo izvodjenja popela sa na fino 8. mesto u pf-u, a sad videcemo.
Ovo malo sto sam video, po meni bi trebalo da udje u TOP 10.
 
Odličan koncept, originalno! 👍
 
Jedan od najboljih nastupa sveukupno, pohvale za originalnost.

Meni licno je pesma i dalje "samo ok" ali nema dileme da ce se dobro plasirati. Finale sigurno.
 
Iskočilo mi ovo jutros na Facebooku, izgleda da su se iskeširali za marketing. Verovatno su za više zemalja ovo napravili

20220510_111208.jpg
 
Iskočilo i meni isto tako kao Hrvatska glasa za Armeniju i hrvatski broj s kojeg se može glasati
 
Bravo, otkrili ste digitalni marketing.
 
Jao a ja mislila da su mi ubacili virus u fejzbuk, idem odmah da lepim onaj boomerski status da ne dozvoljavam da koriste moje podatke 🙄

Poenta posta je da je Jermenija mozda za sada jedina dala pare na facebook marketing, jer ne vidim da mi druge zemlje iskacu.
 
Bravo za nastup, najkreativniji večeras. Tako se izvlači maksimum
 
Srce mi je stalo kad nije uspela da otvori zavesu 😅
Drago mi je sto je sto je prosla u finale, a tamo ocekujem neku sredinu tabele.
 
Meni je pjesma bolja nego nastup. Kreativan je, ali malo smori cijelo vrijeme isto u onoj sobi
 
Back
Top