am Jermenija 2022: Rosa Linn - Snap

Sladunjava, fina pesma... Bolja svakako od Dimšić jer pre svega nije plagijat, a i generalno... Doduše ovo nije Jermenija kakvu želim, ali dobro 😃
 
Kakve veze ima Dimšićka s ovom pjesmom, ali dobro 😆
 
Ako će proći, proći će bez obzira na to. Ako nema šanse, neće sve da jedina. Meni je smiješno to toliko potenciranje isključivanja pjesama međusobno.

Kao i ono Alina će pojesti Zorju, lol.
 
Ako će proći, proći će bez obzira na to. Ako nema šanse, neće sve da jedina. Meni je smiješno to toliko potenciranje isključivanja pjesama međusobno.

Kao i ono Alina će pojesti Zorju, lol.
A tek navijanje da neko posalje losu pesmu
 
Ma kakva ta direktna konkurencija i potenciranje toga… Sto je lose ispast ce, sto je dobro proci ce. Samo kad se sjetim lupanja za Maneskin i Blind Channel prosle god…. Lol
A sta znam za Jermeniju onako slatkasto ali nekako… 🤷🏻‍♀️ Moram vidjeti nastup da bih mogla bolje sta reci.
Zasto nisu cuvali Qami Qami za esc pobogu😭😭
 
Ma kakva ta direktna konkurencija i potenciranje toga… Sto je lose ispast ce, sto je dobro proci ce. Samo kad se sjetim lupanja za Maneskin i Blind Channel prosle god…. Lol
A sta znam za Jermeniju onako slatkasto ali nekako… 🤷🏻‍♀️ Moram vidjeti nastup da bih mogla bolje sta reci.
Zasto nisu cuvali Qami Qami za esc pobogu😭😭
Upravo. Ako su pesme dobre, imace svojih glasaca. To o direktnoj konkurenciji je mozda 20 % tacno, ostalo je overthinkovanje dokonih fanova
 
Mislim da je krajnje vreme da vas dvoje prekinete da se ponašate kao da ste popili svu pamet sveta i kao da ste ESC stručnjaci par excellence, a mi ostali gledamo ESC od prošle godine i ne znamo ništa, pa su naša mišljenja "netačna" i ne znam ni ja šta.

Da, direkta konkurencija i rasipanje glasova postoji i uvek će postojati, zato se kaže da bi npr. ove godine bop bolje prošao nego prošle godine kad ih je bilo milion i u finalu.

"Šta je loše ispašće" - jer su do sad uvek samo dobre pesme prolazile u finale (a da ne pričam koliko je to tek subjektivno). Girl, pls.
 
Mislim da je krajnje vreme da vas dvoje prekinete da se ponašate kao da ste popili svu pamet sveta i kao da ste ESC stručnjaci par excellence, a mi ostali gledamo ESC od prošle godine i ne znamo ništa, pa su naša mišljenja "netačna" i ne znam ni ja šta.

Da, direkta konkurencija i rasipanje glasova postoji i uvek će postojati, zato se kaže da bi npr. ove godine bop bolje prošao nego prošle godine kad ih je bilo milion i u finalu.

"Šta je loše ispašće" - jer su do sad uvek samo dobre pesme prolazile u finale (a da ne pričam koliko je to tek subjektivno). Girl, pls.
Ko te provocira pa se ovoliko trigerujes?

Nista nije upuceno ni tebi ni bilo kome odavde vec nekim uvrezenim misljenjima esc zajednice.

A o tom ponistavanju pesama (koje postoji u mnogo manjoj meri nego sto se misli), samo bih naveo primer proslogodisnjeg polufinala gde svih 5 bopova prolazi u finale lagano, gde se Island i Litvanija nisu "ponistile", kao ni Finska i Italija, Francuska i Svajcarska
 
Ne trigerujem se, samo mi nije jasno odakle ta potreba da se na forumu neko ubeđuje u nešto i da se mišljenja poništavaju. Ako vas ne zanima šta misle drugi ljudi o nečemu, zašto ste ovde? Ok, sigurno da postoje primeri gde se pesme iz sličnog ili istog žanra nisu poništile, ali skroz je legitimno pomisliti da bi Mia lošije prošla jer joj je direktna konkurencija Jermenija, kao što je bilo legitimno dok ste pisali da će se istaći u tom polufinalu jer je sladunjava i posebna. E pa eto, više nije jedina, pa ćemo videti koja će proći bolje i to je to. :)
 
Ne trigerujem se, samo mi nije jasno odakle ta potreba da se na forumu neko ubeđuje u nešto i da se mišljenja poništavaju. Ako vas ne zanima šta misle drugi ljudi o nečemu, zašto ste ovde? Ok, sigurno da postoje primeri gde se pesme iz sličnog ili istog žanra nisu poništile, ali skroz je legitimno pomisliti da bi Mia lošije prošla jer joj je direktna konkurencija Jermenija, kao što je bilo legitimno dok ste pisali da će se istaći u tom polufinalu jer je sladunjava i posebna. E pa eto, više nije jedina, pa ćemo videti koja će proći bolje i to je to. :)
Pa da, ali zasto otpisivati mogucnost da obe prodju u finale, ili da prodju dobro u istom? 😁
 
E to češ morati da vidiš s osobom koja je rekla da ne mogu obe da prođu u finale.
 
Bukvalno mogu obje proci, mogu obje ispasti, moze jedna proci druga ne i obrnuto, ali ne kao direktna konkurecija, o ovome fanovi stalno melju ali u bas slaboj mjeri se to desavalo kroz godine. Ako je lose ispast ce, naravno (lose ne samo u smislu pjesma nego paket u Maju).
Mnogo se vozite.
 
Pustite nas da imamo mišljenja, da predviđamo i pretpostavljamo, čak i da nismo u pravu, to je uživanje i čar ove sezone pre ESC-a. Možete da kažete da niste saglasni, ali za to nije potrebno biti agresivan i ponižavati tuđa mišljenja, podsmevati se, itd.
 
Petre, mnogo si bezobrazan. Evidetno je da moras uvijek biti u pravu, ali nisi. Pozdrav
 
Pa ok, to je samo tvoje mišljenje. Neko će reći da jesam i da te dve pesme jesu konkurencija jedna drugoj. Ne postoji tu mnogo objektivnosti.

Samo bih još dodao da apsolutno ne podržavam ono navijanje da negde ne pobedi pesma slična našoj koje se dešavalo 2020. kad su pojedini molili sve bogove da ne pobeđuju You Will Never Break My Heart, Rakata, itd. Razumem želju da sopstvena pesma što bolje prođe, ali ono, ne.
 
Back
Top