am Jermenija 2022: Rosa Linn - Snap

Jedina objektivnost je da znas biti strasno bezobrazan i nadmen, a ocigledno nije slucajnost da se svi posvadjaju sa tobom kad tad. Smanji toksicnost oko “moram biti u pravu”, dobronamjeran savjet.
 
E kad budem počeo da pričam ljudima nonstop kako nisu u pravu, da se mnogo voze, da ih ubeđujem kako je njihovo mišljenje pogrešno jer je te i te godine bilo tako i tako i drugačije ne može, onda ćemo pričati o toksičnosti. Sa mnom se za sad "posvađala" jedna osoba jer joj smetam iz nekih meni nepoznatih i nebitnih razloga, a pre kako je bilo ostavljam u prošlosti. :D

Ja ne znam koliki nivo mazohizma moraš da voliš da bi bila na forumu države koju mrziš, izdrži legendo. :D
 
države koju mrziš

Malo degutantan deo

Ne kapiram stvarno koji je to fazon da se na ovom forumu vecina rasprava spusta na licni nivo, i to uglavnom ljudi koji se retko sa kim znaju licno

Mrzi Srbiju jer joj se ne svidjaju neke srpske esc pesme, bukvalno nidje veze
 
Ne volim ovakve pesme, baš mi je utisak kao da sam je čuo do sada bar 10 puta, a nisam.
Opet mi je kao nešto što fragmentarno odjekuje sa neke reklame, ako mi je nova Malta reklama za uloške, ovo mi je reklama za novu kolekciju Manga ili Replay-a, priviđaju mi se oni anemični modeli ispeglane kose u teksasu i poludubokim cipelama na travi.

A i nevezano za to, nisam fan tog nekog pseudokantri gitarica fazona.
 
Kad imaš jaku pjesmu, nije toliko bitno ima li koja slična pjesma tvojoj. Kad imaš prosječnu, zaboravnu pjesmu koja se ne ističe previše, onda slična pjesma itekako jest prijetnja. Dakle, da, Armenija definitivno može minirati Hrvatsku i obrnuto
 
Fino je ovo, ali nije mi nešto ni tu ni tamo, ništa specijalno, kao I am what i am. Nemam nikakvu želju da slušam ponovo. Jeste slabo polufinale ali ne deluje mi kao da će u finale, mada nije da nema šanse.
 
Josipa sigurno ne mrzi Srbiju. Nije hardcore Hrvatica iz Splita već Hrvatica iz Boke Kotorske kojoj je suživot sa Srbima normalna stvar.
Malo mi je glupo da se pravdam za ovakve izrečene gluposti, iskreno. I hvala.💋
 
Onaj demo mi je zvučao nekako veselije, kao da su usporili pjesmu. Ali nije loše, slatka pjesmica. Mogu je zamisliti i na JESCu 😀
 
Fina je pesma, prijatna, ali mi nije dovoljno upečatljiva. Još mi je čudnije posmatrati je u kontekstu Jermenije na ESC-u, jer prosto ova pesma je sve što oni nisu. Ne verujem da će se proslaviti.
 
Sladunjavo i nebitno. Tuzno u sta se Jermenija pretvorila. Moze da iznenadi plasmanom jer se sa ovakvim pesmama nikad ne zna, ali definitivno jedna od najslabijih pesama koje su slali.
 
Jedan drug napisao 'i dalje mislim da su iz jermenske nacionalne televizije poslali pogrešne prijave za JESC i ESC i zamijenili pjesme' :D

Meni je ovo okej skroz, ali Qami Qami bi ošurila konkurenciju, a možda zato sad i ne idu na to da budu konkurentni, fokus im na organizovanju JESC-a. Ali stvarno, sledeće godine moraju nešto bar sa stihovima na jermenskom da šalju, ako će već produkcija i aranžman biti internacionalni
 
I to je istina hahaha

Mada su 2017. mnogi predviđali top 10 rezultat, a pjesma (meni) mnogo slabija nego ona iz 2018. a i 2019, koja mi je baš legla i bila u top 5.
 
Armenka zanimljiva, ali ono za neko ljetno putovanje s vjetrom u kosi.
 
Back
Top