am Jermenija 2022: Rosa Linn - Snap

Meh, nit smrdi nit mirise. Sve mi se cini da se za Kavkaz ponavlja 2018.
 
Nemam nikakva ocekivanja ni od njih, ovo je postalo dosadno vise.
 
A dobro ali treba prvo cuti pesmu pa vagati hoce li ispasti ili proci
 
  • Like
Reactions: Mrm
Onda ili 2018. ili 2019. sto se tice Kavkaza za sad (ne racunajuci 2012. i 2021. jer Jermenija nije ucestvovala).
 
@Mrm Pa dobro, to što nije orijentalna HAJDEEE poskočica nego je kao upakovano u neki šatro pitak anglo gitarica inoffensive fazon ne znači da je automatski išta kvalitetnije ili nedajbože konkurentnije 🤷‍♂️
 
Sta je postalo dosadno, ocekujes slicno pesmi "Mata hari"? Ja ne, na srecu, bas obratno..tako da nista nije isto..
Postalo je dosadno cekanje vise. I da se razumemo, Samira mi je bila glavni favorit prosle godine i jedina je pesma iz prosle godine koju i dalje slusam i da mi ne izlazi iz glave. Ali ovoliko cekanje kao minut do ponoci, pa da na kraju dobijemo jedno veliko nista, to je vec bezveze. Setimo se Gruzije 2018. isto su tako radili, zadnji objavili pesmu i na kraju bljuc bljuc.
 
Pa dobro, bukvalno njihova stvar kad će da objave pesmu. A svakako datum objave pesme nema nikakve veze sa njihovim konačnim plasmanom
 
Sta je postalo dosadno, ocekujes slicno pesmi "Mata hari"? Ja ne, na srecu, bas obratno..tako da nista nije isto..
Bukvalno, sreća. Koji je to treš bio.


Elem, meni je ovdje bolji demo, ovo se nekako čini sporo???
 
  • Like
Reactions: Mrm
Stigao i video spot konačno

 
  • Like
Reactions: Mrm
Ma je li se meni čini ili je prije pjesma bila brža nekako?

Taman mi brzina 1.25 za ovu pjesmu dobra.:ROFLMAO:
 
Postalo je dosadno cekanje vise. I da se razumemo, Samira mi je bila glavni favorit prosle godine i jedina je pesma iz prosle godine koju i dalje slusam i da mi ne izlazi iz glave. Ali ovoliko cekanje kao minut do ponoci, pa da na kraju dobijemo jedno veliko nista, to je vec bezveze. Setimo se Gruzije 2018. isto su tako radili, zadnji objavili pesmu i na kraju bljuc bljuc.
Meni je "Mata Hari" jedno veliko NIŠTA, tako da šta ti to znači, možda će tebi AZE pesma biti veliko ništa, a meni glavni favorit u Torinu, tako da ne vidim poentu u tom "čekanju" ili šta već.. To je sasvim subjektivno.. Ne možeš ti reći da je veliko ništa ili nije vredno čekanja.. Nekom možda jeste, kao i za sve drugo..

Stigao i video spot konačno

Spot je prekrasan..

@Mrm Pa dobro, to što nije orijentalna HAJDEEE poskočica nego je kao upakovano u neki šatro pitak anglo gitarica inoffensive fazon ne znači da je automatski išta kvalitetnije ili nedajbože konkurentnije 🤷‍♂️
Ko je to rekao. Niti sam spominjao kvalitet niti išta.. :D :)
 
Baš fin spot. Slatko je sve, ali nisu trebali usporavati pjesmu, bila je veselija kad je bio onaj demo. Sve u svemu, nije loše, slatko.
 
Ovo je onaj tip pesme koji se snimi i stavi na album čisto da bi popunio broj. Okej je i to je to. Ništa specijalno
 
Back
Top