am Jermenija 2022: Rosa Linn - Snap

Dopao mi se stajling u Tel Avivu..
 
I meni, slatka je. Stajling mi se ne sviđa, ali to nije bitno
 
I meni ovo postalo bas slatko, cesto je pevusim. A i ona je dobra uzivo.
 
Ova pesma mi ne deluje kao da predstavlja Jermeniju jer zvuči 100% zapadnjački. Ovo je samo OK i korektno, a ni po čemu mi se ne ističe. Liči na mali milion drugih, te mislim da neće proći u finale, osim ako je ne povadi to što nastupa poslednja.
Nekako mi se čini da su ovakve indie pop pesmice mogle lepo da prođu pre desetak godina, ali imam utisak da njih polako gazi vreme.
 
Ali uzivo je bila dobra i svidelo mi se kako je to zvucalo, izgledalo. Voleo bih da tako nesto bude i u Torinu, opusteno, lezerno, jednostavno da se prepustim u jednoj takvoj pesmi i boji glasa.
 
Rosa u Madridu

 
Slažem se. I u Tel Avivu i u Madridu je bila sjajna, bez trzavica. Nije tip pesme koji bih namerno pustio i prepustio se, ali je definitivno zaslužila finale.
 
Zasto ova pesmica nema vecu popularnost🥺? moj apsolutni favorit uz Srbiju 🥰
 
Danas puštam random pjesme s ovogodišnjeg ESC-a i dođe ovo i odjednom neko prosvijetljenje - pa ovo je baš slatko! Baš mi je pasala dok je svirala, nemam više problem s njom
 
Ja i dalje imam problem sa Jermenijom sto se tice ovogodisnje Evrovizije. Ne kazem da svake godine treba da salju njihov duduk, ali ovo nije Jermenija i ova pesma mi mnogo ide na zivce, nikako mi ne prija, niti mogu da je pustim ponovo.
 
OK mi je pesma skroz ali mi se ne izdvaja u ovoj konkurenciji. Dodje, prodje, i nikom nista.

Ipak, verujem da ima sanse da fino prodje i kod zirija i kod publike. Za pocetak finale, pa posle....videcemo.
 
Opa, ovo je već nešto drugojačije..

download.jpg
 
Ja sam očekivao da ona kao i na onim partijima nastavi i ovde u karirana pidžama sleepover pravcu i da cela estetika svega bude tako fuzzy wuzzy warm kućno izdanje, tipa samo još fluffy patofne da joj fale, nekako mi se to uklapalo u taj mental health momenat u njenom tekstu, kao okrenula se ka sebi, što kaže Konstry opušteni smo i opuštamo se, selfker je važan, itd.
Ali okej mi je skroz i ova varijanta letnji turista u lanu i pamuku, mislim da će joj ta ležernost u pojavi i toplina u interpretaciji dosta koristiti i pomoći.
 
Sad sam se setio kad smo na forumu ovu nesrećnicu zvali Pidžamica
 
Back
Top