am Jermenija 2023: Brunette - Future Lover

Ona je bila super, izgledom me je podsetila na Madame Piano, onaj "dance break" skroz nepotreban, nista nije dodao nastupu.
 
Ova lutkica me je toliko očarala. Mislio sam da sam zacementirao Švedsku i Finsku kao svoj top 2 i sad se suzdržavam da je ne stavim na prvo mesto, a ostavila je ubedljivo najveći utisak na mene od svih.
 
Predivna je bila!:love: onaj dance break ne znam otkud, al ajde ove godine svi nešto vole da otplešu.
 
Pogledao sam samo jos jedanput nastup. Blago razocarenje za mene. Onaj ples se cak nije video dobro od dima. Uopste se ne uklapa. I dalje cu slusati studio verziju, ali sa ovim nastupom, verzijom mi skliznula sa vrha.
Ipak necu poslati 20 glasova. Mozda samo jedan cisto radi ljubavi koje smo imali. Bas mi tesko pada raskid.😢
 
Ja ću sigurno glasati za nju, pored švedske i Finske, podeliće glasove samo ne znam kako još, a nije mi bila ni u top 10 pre nedelju dana. Tinte i je se zamenili pahahahah
 
Ja sam jedini kojem nastup nije bio nista specijalno

Ali pesmu volim i dalje, drago mi je sto je u finalu. Sasvim zasluzeno.
 
Srećno Hayastan, da se vratite u top 10 nakon 7 godina, zasluženo bi bilo! Kidaj, Brunette. Glasam.
 
Last edited:
Moze TOP 10 da zaradim nesto para. 👍
Ja ću sigurno glasati za nju, pored švedske i Finske, podeliće glasove samo ne znam kako još, a nije mi bila ni u top 10 pre nedelju dana. Tinte i je se zamenili pahahahah
Samo malo je potrebno skliznuti sa vrha. Ovaj put prepustam. 🙁
 
Zaslužila je mnogo više, ali i ona je bila na 6-7 poena od top 10, šteta.
 
Meni je ovo jedan od realnijih plasmana. Prošla je bolje od "Snap" koja je kasnije doživela ogroman komercijalni uspeh.
 
Back
Top