am Jermenija 2023: Brunette - Future Lover

Normalno da ce biti staticno kada su prikazali najmirniji deo pesme.
 
Nisam impresioniran isečkom, prilično statična. Može da prođe, ali može to bolje.
Mene to plaši, da ne bude scenario Kipra prošle godine. Na slikama prelepo, ona prelepa, a nastup previše statičan i monoton, valjda neće biti tako.
 
Mene to plaši, da ne bude scenario Kipra prošle godine. Na slikama prelepo, ona prelepa, a nastup previše statičan i monoton, valjda neće biti tako.
Meni sestra maloprije piše to isto, kaže ponavljaju grešku Kipra.

Meni se sviđa, ovo je baš miran dio pjesme i nema tu mnogo prostora za promjene kadrova i neka ludila tu, to treba da krene od druge strofe. Ajmo Brineto
 
Videćemo. Ne mislim da mora nešto puno više da se kreće, ali neka dinamika na sceni da bude bolje odrađena. Fino peva, valjda će ceo nastup ostaviti bolji utisak.
 
Prelepa je, takav utisak imam i sa isečka 😍 sad koliko će da bude zanimljiv nastup videćemo..
 
To nije loša kvota, jer ovdje kod mene da će Srbija u top10 je kvota 3 u jednoj kladionici koja daje opciju klađenja za top 10, to je ipak dosta manje, a i mišljenja sam da zbog žirija neće uspjet ući u top10, ali za Armeniju mi vrijedi probat
Kvota u Meridianu je 1.8.

Ovo sto sam video malo, meni se dopada. S obzirom da sam najveci fan ove pesme, samim tim bukvalno gledam dlaku u jajetu. 😅 Ovakav pocetak sam zamisljao kada sam video slike. Vizuelno mi je prelepo. Za sada nemam zamerku. Zadovoljan sam. A da li ce se drugima dopasti, ne znam.
Meni se najvise doapada njen pogled, sa tim zavodljivim i hipnotisucim ocima. Kao sto sam pisao, imam osecaj da se meni (gledaocu) obraca kao da sam ja ta buduca ljubav.
Ne mogu da opisem koliko sam odusevljen. Ali bas bas...🥰
 
Ne znam da li neko vec kacio, ali ova verzija je fenomenalna! Cak mi bolja od originalne


 
Bila je postavljena, ali se ne bunim da se opet cuje, kao podsetnik. 😁
Meni se svakako dopada.
 
Ova pesma mi je od pocetka skroz ok i sve vreme mi je u top 10 mada mislim da su sanse za finale 50/50. Sve zavisi od nastupa u polufinalu. Ja se iskreno nadam da prolazi.
 
Nv3WqtS.jpg
 
Moje srce ove godine na Evroviziji pripada njoj! I'm bisexual person.
 
Back
Top