am Jermenija 2023: Brunette - Future Lover

Cekam samo jos i Iru da nam priredi jedan dancebreak kad krene onaj deo na izmisljenom jeziku :ROFLMAO:
 
Sida sutra u polufinalu tokom dance breaka zajedno sa Papa Kelmendijem 😂
Dance Dancing GIF by Betboo
 
Odlican nastup, odgledah i ja snimak od dva minuta. Devojka razvalila 🙌
 
Kvota 9 da osvaja drugo pf, pa može može
Odigrano kada je kvota bila 10 pre pocetka. Mislim da ima realne sanse da pobedi u pf-u. Ali ipak Austrija bolji utisak na publiku.
A morao sam i Top 10 sa kvotom 2.25.
Sad sam nekako ubedjen da moze u Top 10. 🥰
 
Skroz me razočarao cringe dance break i možda je zbog toga izbacim iz top 10 na kraju.
 
Brineta lutkica nastupa u drugom delu finala 😍 top 10 sve realniji. Btw, koliko mi divno kako se Luka i Brineta podržavaju međusobno. Možda bi mogla da padne neka saradnja posle esc. To bi bio zanimljiv spoj.
 
Uspela je da prođe sa dvojke, ako ništa... :ROFLMAO: Šalu na stranu, dobra je bila, ali mi je pesma slabašna. Ipak, izvukla je maksimum i zasluženo prošla.
 
Meni je nastup bio lep, iako su mogli malo da razbiju monotoniju sedenja na toj platformi. Pesma mi je i dalje ok, mada se trudim da zažmurim na onu rap deonicu koja mi kvari utisak (ali je izvela sasvim dobro).
 
Odigrao sam da će osvojit drugo pf, ali mislim da nije uspjela, no nadat ću se do konačnih rezultata, ona je bila dobra, ali nešto mi je falilo ipak...
 
Back
Top