am Jermenija 2023: Brunette - Future Lover

Po prvi puta sam sad osjetio ovu pjesmu, dosad mi je bila samo okej, ali ovako s nastupom sam osjetio sad emociju njenu i mislim da će ju uspjet prenijet i na šire mase, ne bi se bunio da završi u top10
 
Mislis TOP 5. 😁
TOP 10 se podrazumeva. 👍

Mene ove boje podsecaju sa njihovog pobednickog nastupa na JESC. Ta neka ruzicasta, ljubicasta (ne znam koja je nijansa).
 
Vokal na tik tok isečku je odličan, interpretacija i sama intonacijska tačnost, sve se čuje kristalno jasno čak i sa tim zvukom, ali naprosto nije moj tip vokala, ne volim takve zatvorenije vokale, boja glasa joj je baš "li la" za moj ukus..
 
Fotke sa druge probe (Foto: Sarah Louise Bennett, Chloe Hashemi / EBU)

J3wAyqB.jpg


Hbj0LjU.jpg


X70ujip.jpg
 
2.50 kvota da će u top10, e to vrijedi pokušat odigrat što se mene tiče, baš me zanima danas vidjet iskadrirani dio nastupa, ali na onaj tiktok video s prve probe sam se čak naježio malo kad je krenuo onaj dio na armenskom
 
ma jermenici su majstori i za esc i jesc bruneete top 10 bez problema
 
2.50 kvota da će u top10, e to vrijedi pokušat odigrat što se mene tiče, baš me zanima danas vidjet iskadrirani dio nastupa, ali na onaj tiktok video s prve probe sam se čak naježio malo kad je krenuo onaj dio na armenskom
Na nas je kvota 3.8 TOP 10 u Meridianu. Odigrao. Hteo sam Jermeniju, ali nisam mogao. Ali mislim da ce biti kvota izmedju 1.9 i 2. Pokusacu veceras da odigram TOP 5. Nadam se da mogu.
Inace, posle dugo vremena, moj favorit ima sansu za dobar plasman.
Bas mi je nekako drago sto ima sve vise simpatija i nadam se da ce biti sjajna.
Jedva cekam da vidim kako ce to izgledati. Ahhhh.🥰
 
To nije loša kvota, jer ovdje kod mene da će Srbija u top10 je kvota 3 u jednoj kladionici koja daje opciju klađenja za top 10, to je ipak dosta manje, a i mišljenja sam da zbog žirija neće uspjet ući u top10, ali za Armeniju mi vrijedi probat
 
Prelepo izgleda na ovim fotkama. Prema pesmi sam i dalje indiferentan, videćemo kako će to izgledati na TV-u.
 
Nadam se da će žiri da je ocijeni dobro, a od publike očekujem da se jermenska dijaspora konačno aktivira, nakon 7 godina. Vrijeme je, a i vidim da su zagrijani
 
Auuu, na kadriranom isecku jos lepsa! I povrh svega jaaako harizmaticna, bukvalno zavodi onim lepim okicama kada pogleda ka kameri.
 
Nisam impresioniran isečkom, prilično statična. Može da prođe, ali može to bolje.
 
Vokal je odličan, znači pesma mi se ne sviđa inače, muka mi je više i da ponavljam, ali moram jer je vokal O.D.L.I.Č.A.N. i tu uvek zaradi koji poen više od mene, nažalost primetna je slabija dikcija engleskog jezika... Dopada mi se i stajling, estetika..
 
Back
Top