Kako se danas osećate?

Jel ima još neko problem sa energijom ovih dana? Nekako skroz u minusu. Stalno mi se spava, samo sam umorna, sve radim po 10 sati i sporo...
 
I kod mene ista situacija sa Google kalendarom. 😂 Sad sam malo živnuo, ali bio sam i ja u minusu prošle dve nedelje.
 
Tako je, dok se jednom ne smrkne, drugom ne svane! Došlo je vreme meni da krene!
 
Sretnem danas slucajno jednog lika koji je bio jedan od mnogih koji su me zlostavljali i koji su mi usadili svoju sliku o meni u mene.

12 godina nakon pruža ruku kao da smo bili najbolji jarani.

Samo ti zelim reci, tvoje rijeci, da, sada konacno zivim svoj 'imaginarni svijet', daleko od tebe oronuli smrtniku koji si propao dublje od dna. Lp
 
Gore od ljudi i svega su misli a one ostanu kada od svega pobegneš.Govorim ovo iz pozicije nekoga ko je stvarno pobegao od svega pre 4 godine. Kad čitav život samo pičiš, samo radiš, samo se trudiš i onda se zaustaviš crkneš ko usisivač ili fen kad ne može posle dužeg rada da se upali.
 
U ovim ludim vremenima covek svako malo dozivi burnout, a ako uz to imas i neki privatan problem ne ginu ti lekovi. Bukvalno ako stanes propasces, ako ne stanes propasces. A na kraju sve koliko je intenzivno toliko je i isprazno, kao da zivis tudji zivot.
 
Obojite proleće da ne bude sivo.
Srećno vam proleće 2024.

prolecne-cvece.png


Ako mirisi i boje ne pomažu, ako, ipak treba pomoć psihologa javite su PP. Ja sam stvarno psiholog.
 
Sutra hoću da krenem u teretanu nakon 4 godine. Poslednji put kad sam otišao bio mart 2020, ja taman uplatio, kao idem sad redovno, kad prc, dva dana kasnije zatvorili jer je proglašena pandemija i ovde.

Imam neku tremu ne znam ni ja zašto, vjerovatno zato što je početak, trebalo bi da je normalno da sve na početku bude teže i da ti nije svejedno ali kad se probije led, ide kako treba. Nadam se da će tako i biti 💪😄
 
Danas sam nesto bas lepo raspolozen.
Moj stariji sin me je odusevio, igrali smo duze od 3h monopolo, brzo je skapirao pravila, citao kartice, racunao skoro sve sam uz male asistencije. Sto je najvece iznenadjenje drzalo mu je paznju do kraja.
 
Ja ne znam šta je sa mojim imunitetom, bukvalno se prehladim svake 3-4 nedelje i tako od početka godine

Uz to još i prolećne alergije lol
 
Back
Top