cy Kipar 2022: Andromache - Ela

Proverio sam ostale starije pesme od Andromahi, jako su mi se dopale! 👍👏
 
Da, ima baš finih pjesama, iako neke zvuče kao da ih je Huljić pisao 😂 Čak ima i boljih od ove.
Verovatno si mislio na ovu sa violinama.. :D


Ali meni se baš dopala i ona, iako nije stil koji gotivim previše, nekako mi je baš Andromahi super! :)
 
Nisam na tu, ne sjećam se više koja je bila 😂 Ali dobro, to je taj mediteranski stil koji oboje imaju pa nije čudno da me je podsjetilo na nešto njegovo.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Baš volim ovu pesmicu 🥰
I svi moji ljudi koji nisu ESC fanovi je vole, kažu da je prava balkanska haha
 
Svi kojima sam pustio nekoliko esc pjesama od ove godine (ne prate eurosong ili ga slabo prate) većinom su rekli da su im favoriti Španjolska i Cipar. Zanimljivo Francuska nije uopće u favoritima.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Svi kojima sam pustio nekoliko esc pjesama od ove godine (ne prate eurosong ili ga slabo prate) većinom su rekli da su im favoriti Španjolska i Cipar. Zanimljivo Francuska nije uopće u favoritima.
Pa vidiš Kipar je jako fino prošao i sa hrvatskim OGAE klubom.. Mislim da će i sa srpskim..
 
Dobro meni je i očekivano da prosečna osoba s Balkana padne na Kipar čim ga čuje, to je baš onako jedna lepa radio-friendly balkanska numera. Ali nisam nešto uveren da će ostatak Evrope to da izglasa za neki tipa top 10... To privlači pažnju i prija pre svega nama ovuda, van toga niti je sad 1000% sigurno za finale, i pitanje da li bi u njemu prišlo top 10 (iako bih ja voleo).
 
Meni se cini da ce proci kao Efendi prosle godine, tako nesto
 
Doduše ni pesma nije za đipanje, može ona da se fokusira na vokal i lepe ukrase pevačke i da pretežno miruje na nekom postolju, a da se nastup i vizuelno koncipira više onako lirski, vilinski i eterično. Malo vetar, malo se viori bela haljina, a ona se samo njiše malo, mislim lupam sad, ali postoji varijanta da se to upakuje i izvede da bude mirnije a i dalje efektno, i potencijalno efektnije (i sa kvalitetnijim utiskom) od Mata Hari.
Ne bi me čudilo ni 12. ni 20. mesto ovde.
 
I ja sam slično pomislio, nekako mi nešto nazovi pitomo, bajkovito (što ti kažeš vilinski) ide uz pesmu. Znamo da neće biti sama na sceni, vežbala je neki koreo/kretanje, ili šta god i imaće valjda dve igračice u pratnji.
 
Pa bolje da ide na nesto pitomo, i sama pesma jeste takva definitivno
 
Ali live on tape za esc koncert, boze svasta. Cekam jos samo da pocnu snimati live on tape za live on tape 🙏
 
Ona je još dobra, Australijanac je poslao neki random isečak i kao enjoy :LOL:

Jao, Andromache i grčki - b o ž a n s t v e n o!
 
Back
Top