cy Kipar 2024: Silia Kapsis - Liar

Evo poslušah, refren mi je odličan, jako mi se sviđa. Jest da je pjesma generika, ali kod mene može proći 🙏

I da, slažem se da će bit muke za finale nažalost
 
Oni se 'ladno uzdaju u densbrejk. E, moji Kiprani.
 
Meni je dopadljivo, mada u isto vreme nekako slabašno, slažem se + ima mi isuviše teen vajb. To mi je isto bio problem kod prve Stefanijine pesme, a onda je ona iz 2021. bila u totalno drugačijem svetlu.

Btw, ovo me na momente podseća na Velvet - Mi Amore, mada me ni približno ne radi.
 
Ne znam šta se sve smatra bop-om ove godine, ali meni je ovo mnogo bolje i od 🇲🇹 i od 🇱🇺.
Jeste da smaraju sa ovakvim pesmama, ali i od Tamte mi je (na prvo slušanje) neuporedivo bolje 😬
 
Ovaj spot ne može
Ova pjesma ne može
Ovaj Cipar ne može

Opet će ESC uništiti dječje živote ko što je Grku lani
 
Meni je ovo baš loše.

Plastična, zastarela i neinspirativna produkcija, očajan tekst i zvuči kao da je upravo sišla sa pokretne trake iz fabrike generičnih AI pesama.

Devojka ima harizmu i potencijal i malo mi je žao da su joj uvalili ovu pesmu od 3 dinara.

IMG_6018.gif
 
Očekivao sam bolje iskreno, sviđa mi se dens brejk i refren, ali zaista slabašno. Ako prodaju paket nastup, može ovo u finale.
 
Ladno ćemo da prođemo u finale sa Pljeskicom zahvaljujući Kipru,Moldaviji, Poljskoj i Azerbejdžanu. Užas. Dobro.
 
Kipar vrh evo vrtim ga vec 10x kako brutalna pesma ,
 
Defenitivno fali Papaconstatiou da zacini stvari pa da to bude pravi pop-ethno-club bop, ovako je jeftina generika.
 
Lepo je to sve, sve me podseca na Nou Kirel, sve idu i tom smeru ali… Dzabe sve to kad ce nasih 12 poena da odu BL. 😊😊
 
Pa dosta zavisi od nastupa i energije, fali možda neki densbrejk, i nekako biva Unicorn sa AliExpress-a
 
Back
Top