cy Kipar 2024: Silia Kapsis - Liar

Kako me toliko može napržit pjesma gdje refren ide:

Take a look at yourself 'cause that is what you need to do, to do
'Cause the only problem in this room is about you, 'bout you.
..'CaUsE yOU'rE a LiAr

U top 3 mi je, malo me sram 🥲
 
Kako me toliko može napržit pjesma gdje refren ide:

Take a look at yourself 'cause that is what you need to do, to do
'Cause the only problem in this room is about you, 'bout you.
..'CaUsE yOU'rE a LiAr

U top 3 mi je, malo me sram 🥲
Meni Kipar trenutno 2 mesto pesma mi je vrh .
 
'Cause the only problem in this room is about you, 'bout you
'Cause you're a liar

nadezda-biljic.gif


Ja se zarazio, ko želi nek čestita
(ušla mi u TOP 10)
 
Meni je 17, 9. mesto je rezervisano za treskavac sa Malte!
 
Meni je 27. trenutno. Baš nemam za šta da se uhvatim. Niti mi se dopada muzika, niti mi se dopada tekst, niti mi se dopadaju vokali, niti mi se dopada činjenica ds nije ni na koji način doprinela ovoj pesmi, osim što je izvodi. Čak mi se ni ritam, koji bi, jelte, trebalo da bude glavna poenta ova pesme, ne dopada.

Sviđao mi se Kipar u nekoliko navrata, naročito 2022. (barem u studijskoj verziji), ali ovo mi je stvarno kao iz AI fabrike.
 
Meni je ovo disaster bop, najgori ove godine. Ceo paket loš i dosta jeftin i dated za 2024. godinu. Čak mi je i copy cat sa Malte bolja.
 
Nisam impresioniran zaista.
Bukvalno ovo je pesma koju mogu da pustim i da je čujem hajde da kažemo, ali baš i ne moram..

Kao ono ne zapara mi uši i ne smeta mi, ali sa druge strane mi je gubljenje vremena slušati je.
 
Popela mi se na 13. mesto, nije me sramota reći. Malta i ona ženski bopovi koje priznajem ove godine.
 
Meni je na 10. mestu i definitivno mi je pesma "porasla". Može super da se upakuje uz nastup
 
Jel neko video na tviteru snimak gde gospodjica peva uzivo Liar i servira go girl give us nothing. Ovo nema sanse da udje u finale taman da jedina ucestvuje u polufinalu.
 
i vreme je da se polako otarašavamo esc by numbers nekvalitetnih, bezličnih, bezidejnih pesama..
 
Zašto, gdje vam je esc duh? Zašto ste tako negativni? Sve pjesme su za esc 😌😌😌
U pravu si... :(
Hvala ti što kad posrnem pojaviš se kao ispostava Sv. Valentine Doganske da me vratiš u kolosek.. 🥺👼😇

Poštujmo raznolikost! 🦄🌈
 
Back
Top