cy Kipar 2024: Silia Kapsis - Liar

Ne mogu reći da je loše, ali je neinspirativno i generično do krajnjih granica. Znatno slabiji "bop" od Luksemburga i Malte.
 
I meni dosta ispod Malte i Luksa. A Malta tek revamp treba da objavi.
 
Meni se dojmi ovaj trash, malo je esc cliched-oldfashioned..🤭
I ovaj trashy spot, radnja u ovom spotu je SVE! :love:
 
Jaoooooo kako me radi ova pesma ..Booožeeee. Slušam već 10 x
Kakva ultra giga mega BOP-čina ...GOOOORIIIII. Pa to Evropa čeka.
Sve je tu ..glas, stas, harizima, melodija, ritam, jako ,moderno . Nema z od zamerke.
Top 3 ko kuća. Boriće se za pobedu, kao glavni favorit. Još kad uz ovo opali nastup ali nastup sa velikim N .... već je pobacala sve oko sebe ...
PRAVDA ZA KIPAR ! nakon fuega...

Teodora Dž, Valentina , Milice P ... gledajte i uzimajte recept.

Ne mogu reći da je loše, ali je neinspirativno i generično do krajnjih granica. Znatno slabiji "bop" od Luksemburga i Malte.
Osim što su jako jeftini a Luksemburg i zaostao u vremnu nisu ni do gležnja kiparskoj pesmi, što će rezultati pokzati na escu.
 
Pesma ništa specijalno, butikara bejzikara.
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Mislim da je krajnje vreme da se uvede starosni limit od 18 godina na Evroviziji.

Šta znam, bopić je, još to ona dobro servira za svoje godine, ali je baš generično. Sviđa mi se taj 2000-e throwback momenat, ali bukvalno je najjači deo onaj što su izbacili kao preview, ostatak pesme je bled naspram toga i to je baš problem. Mogući NQ i to bi mi bilo u redu, osim ako ona stvarno, stvarno ne iskida sa nastupom level Chanel ili Eleni.
 
Koji izlizani genericni songić…bas nebitno i neinteresantno
 
Oni se 'ladno uzdaju u densbrejk. E, moji Kiprani.
Kao i Malta i Poljska prosle godine isto.

Taj Dance Break je postao suvoparan i naporan iskren da budem
Pesma ok, nista posebno. Ocekujem NQ ali me ne bi cudilo da jedva upadne u finale.
 
Šta mi napravi ova pjesma jbt, ode mi u top 5, tose nisam nado
 
Solidna pesma, ali me ne vozi kao što bi trebalo. Što se rezultata tiče, nisam pametan. Trebalo bi da ispadne, ali se ne bih začudio ni da prođe ako nastup zagrmi.
 
Meni na kraju nije loše ovo ispalo. Jeste da je izlizano do zla boga ali je proveren recept na ESC, barem za ulazak u finale (pod uslovom da bude odlična uživo).
 
Ova muzika je dobra za djusku al nekako nepamtljiva, sta znam...
 
Dobar Kipar i ove godine, odličan! 🤤
Jeste da je po zvuku malo izlapilo jer vuče na popularne američke i evropske bopiće od prije 10-ak godina ali ja i volim te pomalo retro stvari za đusku u diskoteci, ne mora sve biti ''new'' i ''now'' po svaku cijenu.
Ne smeta mi ni što nema konkretan dance break jer su zadnjih godina na takmičenju smorile brze ženske pjesme kojima se po difoltu mora ugurati i plesna pauza jer onda kao nije to-to.

Potcijenjuju se Kiprani jer ranijih godina kidaju sa nastupima (za svaki im doslovno skidam kapu), Silia je jako lijepa djevojka i ima ono nešto u sebi (nisam upućen u to kakva je vokalno), sa jednim decentnim nastupčićem mogla bi biti solidan paket a znajući da žirija nema u polufinalima kapiram da nema sumnje da se ne izdvoji kao jedina takva u našoj večeri, ukoliko naravno ne podbaci na svim poljima.
 
Back
Top