Kupovina

Imaš u Plus Cash and Carry, bilo je u decembru pre NG, posle nisam bio..
Pošto je to ex Rodić, ima onda vrv svugde gde je vezano za Rodić, Mega Roda Novi Sad itd..
 
Super mi je što se takve stvari prodaju po "zdravim" hranama.
 
Pa te manje prodavnice "zdrave" hrane, naročito u manjim mestima, ne mogu da opstanu zahvaljujući samo zdravijem asortimanu, već mora da ponude i konditorske proizvode, piće i slične artikle koji se kupuju svakodnevno, neretko i duvanske proizvode.
 
Ne sećam se toga, ali hit mi je kad izbace neki proizvod da testiraju da li će se ljudima dopasti, bude ga na tržištu nekoliko meseci i ako nema tražnje povuku ga, a ljudi kojima se dopalo ostanu bez njega jer su u manjini. :D

To mi se desilo sa Megle čokoladnim mlekom s ukusom Jaffe. Rip, legendo.

Screenshot_20240121_145132_Firefox.jpg
 
Meni su neprežaljeni Voćni poljupci Banini sa višnjom 😭
Ti kolači su bili ok, ali ni približno dobri, a ni izdašni kao nekadašnji Banini sa fotke. Nije mi jasno zašto su prestali da ih prave.

Untitled.jpg
 
Nešto je bolje i da prestanu da prave nego da srozaju kvalitet. Toto kolači su sada takvo sranje jedno, a nekad su bili slatkiš iz raja izašao. Koja šteta.
 
Pre par godina su ponovo krenuli sa keksićima koji kao podsećaju, ali veze nemaju sa starim i tih mi nije žao. Ali originalne koje pamtim iz detinjstva neću prežaliti.

Toto kolači su sada takvo sranje jedno, a nekad su bili slatkiš iz raja izašao. Koja šteta.
Da, Toto nikad tanji i imam utisak da je presladak.
 
Koristim, samo za plaćanje računa za struju i Infostan. Za kupovinu na sajtovima mislim da nisam, ili možda negde jednom.
 
Stigao mi je račun za struju napokon, ništa naročito uvećan nego obično, sa 1800 u novembru na 2000 u decembru.
 
U toku su nedelje Maxi pčelice, do 14. februara.
➡️ KATALOG



Svakog petka, do 31.8.2024, očekuje te 50% popusta na odabrana jela u švedskom restoranu u Ikeei u Beogradu.

Baš nađoše koji dan da stave, kad se petkom posti :cautious:

Bečka šnicla
Redovna cena: 749 RSD
Snižena cena: 374,50 RSD

qHJ6OzV.jpeg


Pileće cufte 8 kom.
Redovna cena: 599 RSD
Snižena cena: 299,50 RSD

VtJxiG0.jpeg


*Datum trajanja pronude se može promeniti.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ali Rio Mare -50% i cena 300 RSD, stvarno ću jednom kupiti da vidim u čemu je fora.
 
Nema fore, nabili su cene kao da su te salate zlatne. Uzmem ih povremeno, lepe su, ali ni nema tu puno tunjevine, više od 300 dinara ni ne vredi. Generalno su kod nas tunjevine, kao i te salate skupe, bez obzira na brend.
 
Zapravo znam da su salate tu negde oko 300 RSD, kupim povremeno, baš sam sinoć kupio jednu u Univeru. Ali ovo mi bukvalno deluje kao glorifikovana pašteta.
 
Joj meni je Rio Mare pate vrh, ne vredi, ništa ne može sa tom paštetom od ribljih, juče sam video u maxi 249 rsd (50%) i onda nakupovao više malo, koliko može da stoji sam proverio..
 
IMG-20240206-WA0086.jpeg

Lepšu nisam jeo. Evro u Lidlu.
Mada ovo nije pašteta nego "pomazánka" odnosno namaz.
 
Back
Top