Kupovina

Ne jedem više ni namaze ni paštete, ali Rio ću morati da probam iz radoznalosti.

Ja sam već godinu i više dana u humus na hrono pločicama eri. :D
 
  • Like
Reactions: Mrm
View attachment 17017

Lepšu nisam jeo. Evro u Lidlu.
Mada ovo nije pašteta nego "pomazánka" odnosno namaz.
jel nije pretečno? ako se pojavi ovde u lidl da uzmem (ima onaj ceski humus u lidl ovde, dobar je),
ja ne volim onako tečnjikavo, onda mi je ljigavo, za paštete pricam, Rio mare je kompaktna, takva je za mene...

ali Rio Mare je puna E onih čuda, bolje i da se ne jede... 😭
 
Rio Mare salate su smešne, jedna je dovoljna možda trogodišnjem detetu + nema ni dve kašike tunjevine.

Paštete/namazi su im fini, ali preskupi. Meni je i Argeta super zamena, i obična, a i ona Sicilijana verzija.

Od Rio Mare konzervi mi je lepa grilovana skuša u maslinovom ulju. Skupo je i retko bude na sniženju, ali vredi probati ko voli, ukoliko naletite.

Edit: I slovenački Delamaris ima fine salate, ja ponekad kupim sa skušom. Riblje paštete nisam probao.
 
Last edited:
Ahhahaha, ma ne hranim se ja zdravo. 😁 Nego sam u fazonu neću jesti leba za svaki obrok.
 
Yettel od marta povećava cene pretplate za sve, nezavisno od ugovorne obaveze.

Na moje pitanje zašto mi korisnici nismo obavešteni, dobio sam odgovor ''vest je na sajtu''. Tačno, na sajtu je, ali ne na njihovom. Poskupljenje možda nije drastično, ali im je trula fora da ne obaveste.

Ukoliko niste obavešteni, ili želite da iskoristite priliku i pobegnete u drugu mrežu, ovde su detalji (uključujući novi cenovnik).

https://telesrbija.com/yettel-podize-cene-svim-korisnicima-moguc-besplatan-raskid-ugovora
 
Joj, samo da ne poskupi najbolja postpaid tarifa u univerzumu. 🙏🏼

Screenshot_20240212_234700_Firefox.jpg
 
Jeste i na njihovom, mora biti, bar mesec dana ranije, što i jeste u ovom slučaju. Svakako, slažem se da je bez veze što operateri praktikuju da obaveštenjem smatraju vest na sajtu, umesto da svim korisnicima pošalju imejl ili SMS sa linkom do obaveštenja.

➡️ https://www.yettel.rs/sr/privatni/p...-korisnike/obavestenje-o-promeni-cena-112023/
Moguće da nisam video sa telefona, a tako je stavljeno da će naći samo onaj ko zna šta traži.

Joj, samo da ne poskupi najbolja postpaid tarifa u univerzumu. 🙏🏼

View attachment 17386
U A1 odlazi najviše pretplatnika iz Yettela. Kako je Telenor izašao iz priče pre par godina, tako im je kvalitet ponude drastično opao.
 
Pa retko korisnici zalaze u deo sajta gde su obaveštenja, osim ako su istaknuta i na početnoj strani. Trebalo bi operateri nekako da promene tu praksu.
 
Ja prešao 2017. sa mts prepaid na A1 postpaid i ne bih nikad zamenio A1 za Yettel ili mts jer mi se obe kompanije gade iz više razloga.
 
Ja prešao 2017. sa mts prepaid na A1 postpaid i ne bih nikad zamenio A1 za Yettel ili mts jer mi se obe kompanije gade iz više razloga.
Ja sam pre par godina razmišljao da uradim isto i kada sam se raspitivao o tome šta treba sve da im platim da bih otišao, ubrzo nakon toga me je pozvala njihova čuvena ''služba za brigu o korisnicima''. Ponudili su mi isti paket za duplo manje para i zadržali me. Znam za slučajeve gde su ljudi pregovarali povoljnije cene uređaja (osim ako ne lažu). Mislim da to više nije slučaj/mogućnost.
 
Mene trenutno nervira što SBB nema neki paket gde nude samo internet, nego guraju EON u sve. 😭
 
Ljudi to sa Yettel vam je sve jasno....mi klizimo u problem, baš. baš....
 
Joj, samo da ne poskupi najbolja postpaid tarifa u univerzumu. 🙏🏼

View attachment 17386
Ovo sam ja izabrao pre neki dan , jeste skuplja 500 dinara od one koju sam imao u MTSu al takve ponude više neće imati niko ni za 50 godina. Plaćao sam 1000 dinara za 50gb neta , neograniceno za instu, vajber i još nešto, i isto poruke i minuti nešto puno. Al istekao mi je ugovor i morao sam otići.
 
Ovo je baš za nas kojima je najbitniji net, ja pozive i poruke gotovo da ne koristim. I ovih 400 mi je mnogo.
 
Ja se sad razmišljam da uzmem novi paket i telefon i moguće da ću se odlučiti upravo za taj NEO surf pošto trošim net kao nenormalan.
 
Back
Top