lv Letonija 2023: Sudden Lights - Aijā

Meni je žao zbog neprolaska ali realno hteli to da priznamo ili ne esc zadnjih godina srlja velikom brzinom u provaliju i ovako nešto se moglo očekivati
 
Da, samo je to problem. Pesma je kvalitetna, ali ne ostavlja utisak na velikoj sceni.
 
Prosto i jednostavno, bili su nekonkurentni u televote polufinalu. Da je bilo zirija mozda bi se nekako i provukli.
A nas bi ziri vrlo verovatno i zezn'o u korist Dacmena, Azera ili tako nekih.
 
Meni ovo najveće pozitivno iznenađenje, baš baš mi se svidjelo, više od Holandije koja mi je bila 10. za prolazak. Ali da, prosto teško da televoting 'padne' na ovo dovoljno da se ugura u finale
 
Obzirom da je posve izvjesno da Gruzija prolazi, Latvija preuzima taj neslavni rekord najdužeg niza bez finala. Tužno za zemlju koja je u prvih 6 nastupa skupila 3 top 5 plasmana :/
 
Obzirom da je posve izvjesno da Gruzija prolazi, Latvija preuzima taj neslavni rekord najdužeg niza bez finala. Tužno za zemlju koja je u prvih 6 nastupa skupila 3 top 5 plasmana :/
Pa nek' se potrude malo, kako to da :lt: i :ee: prodju skoro uvek, a oni nista? Neka antiletonska belosveCka zavera mozda?
 
Pa mogli su prošle godine sa Laminatom da prođu glat u finale pa izabrali salatu.

Najbolja priča bi bila da dođe Markus Riva nakon 15 pokušaja i vrati ih u finale
 
Pretpostavljam da su oni bili 11., svidio mi se nastup, jbg
 
Bili su fini, ali ovo nikad nije bila pesma za publiku, u ovakvoj konkurenciji nisu imali neke šanse.
 
Ali zato fanovi na Instagramu kmece sto ovi nisu prosli. Kmecali su i pre samog ESCa, a sad kmece jos vise kao da nisu znali da ovo stvarno nije imalo nikakve sanse kod publike.
 
Evrovizija je takmičenje, i ako hoćeš rezultat treba da pošalješ takmičarsku pesmu. Ovo je jednostavno scenski neprimento i rezultat je apsolutno očekivan
Potpisujem. Letonci stvarno treba da se probude ako misle da se vrate u igru.
 
Zamerke bez, ovo je potpuno bio moj favorit veceri ali mi je bilo jasno da nece biti finala. Stojim iza toga da bi ih ziri stavio u top 3, ali to je sad fan-fiction. Pesma je odlicna, ukus pogodjen.
 
Neprimetno skroz. Pesma mi je bila ravna i ranije a sinoc su se jednostavno utopili u konkurenciju.

Mora znatno bolje da bi se videlo finale a svakako da Letonija to moze.
 
Dobro sam pretpostavio da su bili 11., sa žirijem bi prošli dalje, i prekinuli svoj niz neprolazaka, eh jbg
 
Back
Top