lv Letonija 2023: Sudden Lights - Aijā

Ma ova pjesma da predstavlja Litvaniju svi bi je vidili u finalu.
 
Pa nije Litvanija Švedska 😂 Teško da bi je s ovim svi vidili u finalu.

A i Litvanija zadnje četiri godine šalje zanimljive pjesme. Ovogodišnja je prosječna, ali je ok.
 
Meni ovo bolje i od prošlogodišnje i kd ovogodišnje litvanske pjesme mada opet stvar ukusa.
 
Kakva bre paklena konkurencija, Letonci u finalu samo tako….sve bolji i bolji…bolje da se plase odredjeni tzv “favoriti”…
 
Da li postoji još neko kome je Letonija baš dobra i čak u prvih 10 na top listi i oduševljen je sve više ovom pesmom i zaista smatra da je ova pesma najpotcenjenija pesma ove cele sezone evrovzijske, ili sam usamljen u ovom stavu?
 
један два три четири пет...
(akustična verzija)


Da li postoji još neko kome je Letonija baš dobra i čak u prvih 10 na top listi i oduševljen je sve više ovom pesmom i zaista smatra da je ova pesma najpotcenjenija pesma ove cele sezone evrovzijske, ili sam usamljen u ovom stavu?
definitivno. oni su moj treći favorit ove godine.
 
Znam da će teško u finale, ali nadam se čudu i da kao i na našem glasanju se domognu finala makar bili 26. mesto, ali svakako su zaslužili finale, a i mnogo više od toga ako mene pitate.
Jako lepa pesma zaista..
 
Letonci zagubili prtljag. Misle da je negde u Nemačkoj, tako da nemaju kostime za prvu probu.
 
Da li je moguce, mada me i ne cudi jer je na nemackim aerodromima haos...
 
Da li je moguce, mada me i ne cudi jer je na nemackim aerodromima haos...
Ja idem preko Dizeldorfa.. 🤭 I to neuvezan let.. Dve različite kompanije. 🤩
Kuku i lele..
Mada to je možda i bolja mora da se podigne prtljag, pa da se ponovo čekira, tako da ne može da nestane.. 😂
 
Pronađeni su kostimi! Biće dopeljani u Liverpul u toku današnjeg dana. Drama završena.
 
  • Haha
Reactions: Mrm
ma najbolje da ga samo podignu u srijedu kad se budu vracali kuci
M nemoj, a u sredu da nastupe u Jovankinom narandžastom sakou? 😤 Srami se... Okrutan si, Marko.. Evrovizija spaja ljude i pronosi humanost i dobrotu.. 🤔😒
 
Back
Top