lv Letonija 2023: Sudden Lights - Aijā

Čini mi se da bi ovo žiri sasvim fino izvukao, zvuk im je stvarno moderan i podseća me na Arctic Monkeys.
 
Letonija kod mene raste i raste i raste i bas ce da poraste....mora u finale :) divna pesma
 
  • Like
Reactions: Mrm
Da ima Evropa i malo ukusa, Letoniju ce progurati u finale, a onu norvesku glupost isterati napolje…
 
  • Like
Reactions: Mrm
Bukvalno, ali šanse za tako nešto gotovo ne postoje. Bezveze je što je Letonija konačno poslala jednu jako kvalitetnu pop-rok numeru, a po svoj prilici ostaju bez finala.
 
Minipop

dfKReUQ.jpg
 
Odlicni su bili u Barseloni, mozda i najvece iznenadjenje veceri :)
 
Odlicni su bili u Barseloni, mozda i najvece iznenadjenje veceri :)
A što iznenađenje, pa na NF su bili izvrsni! :)
Nisam još uspeo da ih pogledam u Barseloni...
 
Bili su jos bolji veceras nego na NF, barem meni. Pesma dobila drugu dimenziju!
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Iz drevnog tevtonskog utvrđenja Rige, na obalama Baltika, dolazi Indie rock band Sudden Lights... Sa najtežoj polaznom tačkom, praktično bez osnove, ali čistog srca i bez predrasuda kreću od nule, upuštaju se u rovovsku borbu, u koštac sa nedaćama na dalekom putu za Liverpul.. Ne gube nadu i ne smeju se otpisivati..💪 Ne igraju na kvarno, sve je dostupno, njihovo je da razuvere... 🇱🇻
Uz zvuke setne uspavanke, koračaju napred i kao kroz maglu, prigušenim glasom pozivaju nas da ih podržimo.. Ne brinite, TU SMO! ❤️

"Aijā, aijā
Saldā miegā
Aijā, aijā
Saldā miegā".... ostaje zapisano u tevtonskim zidinama.... 💌
 
Dobri su, baš mi je žalosno što su poslali dobru pesmu posle 100 godina, a ispašće.
 
Ne kužim pomamu velikog broja fanova za ovom pjesmom. Meni je najslabija u prvom polufinalu.
 
Ispašće, jer teorijske šanse nema da prođu paklenu konkurenciju prvog polufinala. Voleo bih da neki drugi favorit flopne i da se oni uguraju, ali nerealno je očekivati tako nešto.
 
Back
Top