mt Malta 2024: Sarah Bonnici - Loop

Meni je jezivo kad održe nacionalno finale i onda promene pesmu. Koji đavo si onda organizovao festival? Zar nije bolje napraviti talent show, izabrati izvođača i onda mu pronaći pesmu? A lepo su ranije tako birali u X faktoru.
 
Meni je jezivo kad održe nacionalno finale i onda promene pesmu. Koji đavo si onda organizovao festival? Zar nije bolje napraviti talent show, izabrati izvođača i onda mu pronaći pesmu? A lepo su ranije tako birali u X faktoru.
A i doslovno bačene pare na organizaciju NF onda. Bolje da je sav taj novac otišao na interni izbor i nastup. Ionako bolje prolaze sa internim izborima.
 
Maltežani kako rade neozbiljno, tako logično i prolaze, praviće oni Destiny od balata(ne mislim samo na ESC, nego i na jesc čak)
 
Pa može promena za Malmo, može, može, ali u ovo:


😌😌
 
Kakve promjene ili revampovi svake godine? Promjenili su pjesmu dvaput do sad, vau
Imali su revamp 2012. i 2015. koliko ja znam, a ovaj drugi je nepopularan među fanovima poprilično hah
 
Sarah objavila da je trenutno u Stockholmu, u studiju s Joyem i Linneom Deb. Sad, rade li na revampu ili na novoj pjesmi, ko će ga znati
Poznavajuci Maltu i s obzirom da joj je pesma izuzetno losa, mislim da je moguce da ce biti ipak nova pesma haha :D
 
Minipop

XgKmqTm.jpeg
 
Plašim se. Trenutno mi se kotira oko top 10, valjda je neće upropastiti.
 
Izasao revamp na tviteru. I dalje je pesma non-event, ali je za npr Kipar, izmislila svet
 
Huh, prva verzija mi je bila bolja :/
I ovo će mi pasti vjerojatno na listi
 
Trebaće mi vremena da se naviknem na taj refren...
 
Добра ствар у томе што сам прошлу верзију чуо свега једном да се ни не сјећам како иде, ова ми је добра, мислим да уз добар наступ и корео иде у финале. Боља ми је од Грузије
 
Back
Top