mt Malta 2024: Sarah Bonnici - Loop

Veći izazov će biti promeniti ovu preslikanu Ćanelinu koreografiju nego revampovati pesmu, u svakom slučaj. Meni i dalje samo ok, nema suštinskih izmena.
 
Preslusao ovo, moram reci nije lose. Bolje nego ona matora verzija. Ova barem u studiju snimljena a ne u podrumu. x'D
 
Kakva ESC klišejčina, ali ona jeftina, nekvalitetna..boju glasa ne podnosim, tekst, ovo je u mom ESC udžbeniku definicija pakla.. 😭
 
Meni na predzadnjem mjestu, poslušao samo jednom kad je pobijedila i nisam imao želju više slušat, još sutra revamp i onda do esca opet pauzica 🙏
 
  • Like
Reactions: Mrm
Meni na predzadnjem mjestu, poslušao samo jednom kad je pobijedila i nisam imao želju više slušat, još sutra revamp i onda do esca opet pauzica 🙏
-||-
 
Verovatno ćemo dobiti još jedan dance break, pošto nisu bila dovoljna tri u originalnoj verziji.
 
Kida.


Ali obožavam koliko je pesma očigledno inspirisana Španijom 2022. Pa i SloMo i Loop su termini iz videografije.
 
Malta se popela na 33. mesto na kladionicama, prvi put u poslednjih 40-ak dana.

Fino je za neko đuskanje kada naiđe na plejlisti, mada prilično mi nepamtljiva i ne nešto originalna da bi se istakla.
 
Za 14 godina na forumu ne pamtim da je bilo koji revamp ovoliko bio iskuliran. 😂 Jadna.

Evo i Spotify-a.

 
I malo tko je za sve te godine ovako unistio zarazan refren 😪
Ok, nije ga skroz uništila, ali nije to to više.
Šanse za prolaz su ionako bile male, sad bih rekao da su gotovo nepostojeće nažalost
 
Ma da, ispada jer je promenila refren koji će gledaoci prvi put čuti tada.

Meni je na loop! 🤩
 
Pa ne nego cijela pjesma zvuči kao downgrade.

Ako je prva verzija prošla toliko ispod radara, šta tek onda reći za ovo
 
Ovo ako prođe dalje, ja se kupam u Malmeu u moru, 10.05. posle drugog pf... 😌🤭
 
Ako zbog ičega treba "kazniti" ovu pesmu to je onda neoriginalnost jer je bukvalno omaž SloMo u svakom smislu, a to niko nije tražio. 😂 Van tog konteksta je čista zaraza, možda uspe da je izgura publika.
 
Back
Top