md Moldavija 2024: Natalia Barbu - In the Middle

Moldavija

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,277
Points
118
I0MBAIw.png

Moldavski javni servis „Teleradio Moldova” raspisao je konkurs za pesmu koja će ga predstavljati na Pesmi Evrovizije u Malmeu. Konkurs je otvoren do 22. decembra u 16h, a prijave se vrše putem formulara na https://eurovision.md/aplica/.

Prva etapa podrazumeva selekciju koja će trajati od 22. do 29. decembra, druga su audicije uživo koje će se održati 13. januara kada glasa samo žiri, a najbolji će se plasirati u finale nacionalnog izbora koje će se održati 17. februara. Mesto u finalu izboriće 10 izvođača, a pravo glasa imaće publika i žiri u odnosu 50%:50%.

POBEDNIK: Natalia Barbu - In the Middle

 
Last edited:
Znači 13. januar je dan kada ću ceo dan posvetiti presvetlim moldavskim audicijama, ubačeno u kalendar...treperim već, u iščekivanju tog velikog datuma, moje oči i uši su gladne ovog audicijskog programa... 💖
 
Last edited:
Ovo se takmici? Da jeste bilo bi top
Prijatelj iz Finske mi je sinoć poslao ovu pesmu. Zaboravio sam da Moldavija ima takmičenje da izaberu pesme za Evroviziju. Sumnjam da ova pesma neće biti na moldavskom takmičenju. Ipak bi bilo odlično za Evroviziju.
 
Pa normalno, zna žena šta je pravo...
E da mi je da jedne godine uživo prisustvujem u studiju u Kišinjevu legendarnim audicijama.. 🇲🇩💙💛❤️
 
Ovo bi baš bilo kul na ESC.

Ali doći će SSP opet na izbor vjerovatno i dobiti
 
Gobo pucaju visoko, među zvezde, a on ne može ni do moldavskog finala. Nisu dobar spoj, a i one su udate.
 
Back
Top