md Moldavija 2024: Natalia Barbu - In the Middle

Moldavija
Zbog načina na koji je nepošteno pobedila koliko god voleo njen vokal i koliko god mi njena pesma iz 2007.godine cak bila najbolja te godine i taj nastup i melodija jedna od boljih u istoriji Evrovizije, zelim ipak Moldaviji konacno ispadanje ove godine.
OVO!

Ne znam koliko je dobra ideja da bude sama na sceni, vizuelno izgleda lepo.
 
@Petar

Pritom mi se ni pesma ne dopada nesto, tako da imam dvostruk razlog zasto bih voleo da ispadnu, ko zna mozda bi se opametili posle toga, da ne muljaju vise toliko, o kvalitetu tacnije nekvalitetu njihovog nacionalnog izbora je tek izlišno bilo šta reći.
 
Bolje izgleda nego što sam očekivao, bolje je i što je sama na sceni, mada mi sve to nekako nedovoljno za finale.
 
Mislim se sad koliko je proslo od njenog prvog ucesca i ne mogu da verujem da je u pitanju celih 17 godina🤯🤯🤯
 
U odnosu na "Fight", ovo je daleko, daleko slabije. Nije mi medju najdrazim pesmama ali voleo bih da, nekim cudom, uspe da se dokopa finala.
 
Nekako mi i ovde nešto fali, praznjikavo je. Možda je do scene, ne snima se lepo, u većini kadrova jede izvođače zbog svog oblika, šta znam...
 
Ne znam šta da mislim. I fino mi je i nije, praznjikavo to svakako.
 
Sad kad ljudi glasaju kao evo konačno nešto fino i normalno i opet prođu 😭

Šalu na stranu, mislim da su šanse stvarno mizerne ovoga puta
 
SkD4eb6.jpeg
 
Pokušava da bude epic, al' nije to to nikako.
 
Ja mislim da nece u finale. Meni sve ovo vristi 2006. Ko da gledam nastup Katarine iz Koktel benda na Zrenjaninskom festivalu a ne ESC 2024
 
Back
Top