md Moldavija 2024: Natalia Barbu - In the Middle

Moldavija
Teško da će mužić isfinansirati ulazak u finale. 💀 Ovo je NQ kao avion.
 
Ja sam se uplašio kada sam video koliko publika tapše tokom njenog nastupa. Ali pesma i nastup jednostavno nisu bili dovoljno dobri za prolazak.
 
Ni momenta nisam dvojio da će ispasti.
Očekujem dogodine da napokon ne pošalju nekog povratnika, smorili su s time + da je dosta bogatih istočnoeuropskih individua koji nas teroriziraju namještanjem selekcija.
Nek sad briše suze kešom svog dede.
 
Očekivan (?) ispadak, ali i dalje mi zvuči nadrealno da nisu uspeli da se plasiraju u finale iz televote only polufinala. Video sam na Tviteru/ Reditu da su 4. ili 5. u prosečnim glasovima publike u poslednjih 10 godina od svih država (vo imja oca).

Natalija je zvučala odlično večeras, ali pesma je prosto nebitna i nastup je doslovno jedno veliko ništa. ESC Tom je odlično opisao - kolekcija lepih, ali nepovezanih skrinsejvera.
 
Ja sam ovo mogao zamisliti kao finalistu, ali uslov je bio da Slovenija bude flop, što se nije desilo. Možda je ona fakat bila jedanaesta.
 
Džabe i promenjeni koncept i spiritualna tema spota, uz Azere baš nebitna. Doduše lepo je izgledala na sceni.
 
Ja sam se uplašio kada sam video koliko publika tapše tokom njenog nastupa. Ali pesma i nastup jednostavno nisu bili dovoljno dobri za prolazak.
Isto, još na probi je taj dio u refrenu baš podigao pjesmu, meni se baš popravio utisak o pjesmi zbog te atmosfere. Ali generalno, stvarno nedovoljno jaka i pjesma i nastup za prolaz, ali bih je prije pustio nego Finsku svakako
 
Meni je ovo lepuskasto, ali nazalost nedovoljno za prolaz. Ne znam da li bi pomoglo, ali svakako bi ostavio bolji utisak da je bio jos neko sa njom.
 
Meni je bilo ok ovo sinoć, ali drago mi je da je ispala zbog načina na koji je pobedila na NF.
 
Dramatično lol

Royal Family Barbu
HRH Queen Natalia
Official announcement
 
Back
Top