md Moldavija 2024: Natalia Barbu - In the Middle

Moldavija
Meni je bilo tuzno da je gledam posle onako solidne pesme i nastupa 2007. kako ovako izoperisana stoji sama po sred one velike bine i peva nebitnu pesmu
 
Meni ni ta pesma iz 2007. ništa posebno. Još luđe kako podsvesno misli da je takmičenje političko ali se ipak pojavi na istom, neverovatno kako se deluluizam lako ispoljava
 
Izašao stand-in isečak:
tenor.gif
 
Nastup mi je delovao obecavajuce ali kada sam ga video celog.......bilo je jasno vec nakon prvog minuta pesme da ispada. Nedovoljno za ovakvo takmicenje.

Za "Fight" svaka cast a ovo je najbolje zaboraviti.

Inace, imala je jos jedan meltdown nakon rezultata, ne znam sta bih rekao ovde :ROFLMAO:

natalia.jpg
 
Još jedan odraz licemjerja mi je to što priča o vrijednostima i kako za pobjedu moraš biti golać, a Natalia Gordienko prije 18 godina izašla na scenu u kupaćem kostimu. Ženo zaveži više, koga zaje*avaš
 
Žena se nije pomerila celu pesmu, tu nešto širi ruke pruža, svira violinu, ide power point iza nje, peva na Tarzan engleskom, pritom nije da nije izbacila sisu ko neka sojka iz Granda. I pritom koga briga za Moldaviju u političkom smislu da je zbog politike oštećena. Ima krš pesmu, jako je teško to prihvatiti.
 
Žena se nije pomerila celu pesmu, tu nešto širi ruke pruža, svira violinu, ide power point iza nje, peva na Tarzan engleskom, pritom nije da nije izbacila sisu ko neka sojka iz Granda. I pritom koga briga za Moldaviju u političkom smislu da je zbog politike oštećena. Ima krš pesmu, jako je teško to prihvatiti.
Bahahah realno i ona dojke izbacila plus nogu lagano

Što kaže moj brat, tekst i izgovor engleskog 3. razred osnovne
 
I onda ona našla nekom da drobi mozak, bukvalno idi na novi fejs lifting malo ili šoping neki, antristres terapija, ne ide da kuka za nečim kad je sve bilo ko za Guču još joj samo kilo znoja i ortodoksni smrad fali.
 
I ovo što je osvojila joj je realno mnogo u odnosu na prikazano.
 
Ona je bar imala neku svrhu, mada iz ove perspektive bih radije Palestinca, kad je bal nek je maskembal
 
Back
Top