md Moldavija 2024: Natalia Barbu - In the Middle

Moldavija
Natalia Barbu poslee 2007.godine opet na izboruu auu, kakva joj je ovo pesmaa haha?? Posle one pesmetinee auu, ovo cak ni zanrovski nije ni priblizno, malo poslusao i za sada mi se bas ne dopadaa..
 
Natalia Barbu poslee 2007.godine opet na izboruu auu, kakva joj je ovo pesmaa haha?? Posle one pesmetinee auu, ovo cak ni zanrovski nije ni priblizno, malo poslusao i za sada mi se bas ne dopadaa..
Bila je i lani...
Zašto bi bila žanrovski ista...
 
Bila je i lani...
Zašto bi bila žanrovski ista...
Nisam onda pratio, ne secam se nje da je bila u finalu prosle godine, auu bas se promenila.. cuo refren kao ceo, Alionu sada slusam da vidim da li je bolja nego 2013.godine.

Bila je i lani...
Zašto bi bila žanrovski ista...
Kako zasto? Pa zato sto je ono njen fazon to joj lezi taj neki tvrd fazon, zato mi se i dopadalo, imala je snagu u glasu, nastup sjajan rokačina što se kažee, ovo nije njen fag vidi se, Alionu slusam isto mi nije nestoo, prosle godine mi je bila bolja, mada njena najbolja pesma koja i glasu joj lezi je bila ona 2013.godine.

Rekao bih da Moldavija i ove godine nece ostvariti neki plasman, nista bez ona 2 benda, samo te 2 grupe mogu ostvariti neki znacajan plasman, kao mi mahom sa ovim Joksimovicem jbg..
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Idemo Moldova :D Chisinau is calling :) Hocu moldavska vina da probam.
 
Moldavija meni jedna od najmanje omiljenih zemalja, a oni skoro uvek ubodu top 10, a imam osecaj da svake godine salju jednu istu pesmu haha
 
Svi znamo ko je pobedio kada je poslednji put Natalia Barbu predstavljala Moldaviju!

NOVO, BOLJE! ✊ 🙌
 
Svi znamo ko je pobedio kada je poslednji put Natalia Barbu predstavljala Moldaviju!

NOVO, BOLJE! ✊ 🙌
Ne bih ništa tu dodao, kakva god da joj je pesma Mrme, ako je sudjena Natalii da ide u taj Malme, ma nekaa idee, pa da i po drugi put doživimo Evroviziju u Beogradu, onda je bilo oko Kosova, pa pobedismo, sada etoo skromno evo predajemo im Vučića, a nama pobeda 2024.godine, vidimo se u Beogradu 2025.!!!
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Ne bih ništa tu dodao, kakva god da joj je pesma Mrme, ako je sudjena Natalii da ide u taj Malme, ma nekaa idee, pa da i po drugi put doživimo Evroviziju u Beogradu, onda je bilo oko Kosova, pa pobedismo, sada etoo skromno evo predajemo im Vučića, a nama pobeda 2024.godine, vidimo se u Beogradu 2025.!!!

Mozak kaže Natalia Barbu!

Srce kaže:

vovi1.jpg


💖 😩😭
 
Ma pobediće Aliona, to bas deluje izvesno, u Estoniji zapravo mislim da ce opet Olliebiti baksuzno drugi, pobedjuju oni ludaci 5 minutes ili kako se vec zovu, ta pesma ce biti hit verujem i na samom eurosongu, ako njih posalju uz dobar nastup eto nam hita na evrovziji cak i u evropi i svetu mozda.. strancima se bas dopada..

Uzgred imamo u Moldaviji neka stara lica, medjutim idalje je čudno da ona 2 benda fale koja su uvek tu haha
 
Ma pobediće Aliona, to bas deluje izvesno, u Estoniji zapravo mislim da ce opet Olliebiti baksuzno drugi, pobedjuju oni ludaci 5 minutes ili kako se vec zovu, ta pesma ce biti hit verujem i na samom eurosongu, ako njih posalju uz dobar nastup eto nam hita na evrovziji cak i u evropi i svetu mozda.. strancima se bas dopada..

Uzgred imamo u Moldaviji neka stara lica, medjutim idalje je čudno da ona 2 benda fale koja su uvek tu haha
Meeeh.... Nisi kreativan.. Ni maštovit... A ni konstruktivan.. 😌
 
Upravo preslušao isječke pjesma. Meni su pjesme odlične, mogu se čak usuditi reći da je ovo do sada najjači nacionalni izbor po pjesmama. Valleria, Valeria, Natalia, Oliv i DPSTP favoriti ovako iz prve.
 
Poslušaću pesme nakon audicija kad isfiltriraju za finale

Čuh Alionu, nije loše.

Zdob si zdub - Pasha - Aliona
2011 - 2012 - 2013
2022 - 2023 - 2024?
 
Odgledah recap ipak, Valeria Pasha - Anti-Princess odlična pesma, keči bit i produkcijski odlično, ovako na slepo favorit.
Jedva čekam da ne prođe audiciju.
 
Odgledah recap ipak, Valeria Pasha - Anti-Princess odlična pesma, keči bit i produkcijski odlično, ovako na slepo favorit.
Jedva čekam da ne prođe audiciju.
Gde nestade onaj Poky od lane kojeg smo upoznali, onaj emotivac koji je podržavao Egreta...Podrži Alionu Moon i Millu, Poky, imaj dušeeee! :cry::cry::cry:
 
NATALIA BARBU!! :eek: Pored nje, jedino valja Valeria Pasha-anti princess i Valleria-rule. Nije losa Aliona Mun u duetu sa nekom Millom, sve ostalo jako slabo.
Dakle 1. Natalia Barbu 2.Valleria i 3. Valeria Pasha

Divno :love: Sad Natalia Barbu all the way!
 
Back
Top