md Moldavija 2024: Natalia Barbu - In the Middle

Moldavija
Ali što se tiče harizme i osećaja za scenu - Bognibov ih razbija. I to je tako. 😁
 
  • Love
Reactions: Mrm
@MilanB

Milanče, kakav si bre, obezbedi nam ulaznice za audicije u TRM, za 13.01.2024. 😍 Ako je sada kasno, počni da radiš na tome za 2025.. 🙏
 
Pre dve godine to ne bi bio problem. Tada sam imao vezu u TRM i sam sam prisustvovao nekim od tih audicija i NF. A sada već teško.
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Šta sam vam kazao, neko će nas na Božić po gregorijanskom kalendaru iznenaditi pesmama.. Kad svi zakažu, tu je dragaaa Moldova! 🇲🇩🙌🤩❤️

https://eurovision.md/

Ajmo na slušanjeeeee! 🙌
 
Trupa VOVI ROBIAN - "Robotul Vovi" 😲😲

Auuu... Nisam trebao ovo sada da čujem.. Ko će dočekati 13.01. sada i audiciju za ovu moldavsku avangardu.. 🇲🇩🤩❤️ Sa elementima opere i melanholije.. Moldova te iubesc! 🙌💖

vovi.jpg
 
Aliona Moon je tu...kakva piano balada na rumunskom...kakav vibrato.... I Milla, kakvo pojačanje.... 💖 🙌 :love:

Aliona Moon i Moldavija su mi ulepšali ovaj odvratan dan i ovaj ceo period...

"Obosit" je masterpiece...ZELIM "OBOSIT" U MALMO! :cry::love:🙌
 
Natalia Barbu mi je bila odlična prošle godine, očekujem nešto dobro ponovo od nje.
 
Natalia Barbu mi je bila odlična prošle godine, očekujem nešto dobro ponovo od nje.
Trebao sam da pređem na Nataliu, ali moja Alionka me prikucala za zemlju zajedno sa novopridošlom Millom, pa im se vraćam iznova i svaki put otkrijem nešto novo, ovo je tako delikatna i suptilna kompozicija i interpretacija... 🥺🥰
 
To su valjda svi prijavljeni kao i inače, tek kasnije ide konačna lista za NF gdje naravno neće biti Bognyyy 😃
 
Aha, pomislio sam da im je ovo konačna lista, kad me šlog ne strefi. :ROFLMAO:
 
Poslušah samo Alionu i bome, ono je baš ozbiljan pretendent. Sjajna balada, zvuči baš svježe, produkcijski dobro. Izvrsno sve u svemu.
Četvrtu godinu zaredom povratnik za Moldaviju MOŽE LI???
 
Kad se setim Intra 😂 ne pamtim da sam se toliko smejao
 
Uuuuu i Natalia Barbu, pored slabijeg engleskog kao onomad, odlična je...uuuu..počinje slabije, bezidejno malo, ali kako ide vreme, it guides me.....tamo negde, in the middle... :love: 💖 Ima nešto, kao da me vodi kroz maglovite moldavske močvare...duž reke Prut...uuuu ima nešto, super je...

Jedva čekam da @Marko poslusa Trupa VOVI ROBIAN - "Robotul Vovi"...kad ga patosira... 😌 😌 😌

A ja jos nisam dosao do uvek dragog Tudor Bumbaca.. :cool:🙌
 
Last edited:
Back
Top