md Moldavija 2024: Natalia Barbu - In the Middle

Moldavija
Očajno je kada se neko sroza do ove mere i vrati se sa ovako lošom pesmom + činjenica da je odlazak na ESC kupljen. Meni možda i najiritantniji i najodbojniji učesnik sezone.
 
Ja ne smem da otpišem Moldaviju jer imam PTSD od nekih njihovih kvalifikacija, doslovno ne znam kakvom se crnom magijom služe, ali su magnet za televote.

Meni je ovo najlošija pesma ove sezone i zdrav razum mi nalaže da bi morala da ispadne u polufinalu, ali poverovaću u to tek kada/ ako se desi.
 
Mislim da se malo ipak precjenjuje ta njihova moć nastupa i divljanja na televotingu. 2019. im nije ni crtanje po pijesku pomoglo jer je pjesma bila njesra. Isto kao i 2014. mikrofon koji sječe kosu, 2015. skalamerije s policijom, itd. Ipak treba imati iole dobru i/ili hitičnu pjesmu da bi sve to imalo smisla i prošlo dalje
 
Ja ne smem da otpišem Moldaviju jer imam PTSD od nekih njihovih kvalifikacija, doslovno ne znam kakvom se crnom magijom služe, ali su magnet za televote.

Meni je ovo najlošija pesma ove sezone i zdrav razum mi nalaže da bi morala da ispadne u polufinalu, ali poverovaću u to tek kada/ ako se desi.
Tako nešto i ja kažem, uopšte me neće iznenaditi ako bude okej nastup i prođu. Onaj nastup sa NF mi nije mjerodavan jer je i scena i kvalitet režije i snimka Cubavision otprilike.
Uz dobro kadriranje i efekte, može svašta da bude, mada im jeste teže jer nemaju Italiju, Španiju i Francusku u pf, i jelte, Rumuniju, jer se od njih vazda nakupe visokih poena
 
Natalija je poznato ime u rumunskom šou bizu i mislim da bi rumunska dijaspora ovo mogla lepo da nagradi. Tako da mislim da su oni sigurni finalisti
 
Mislim da se malo ipak precjenjuje ta njihova moć nastupa i divljanja na televotingu. 2019. im nije ni crtanje po pijesku pomoglo jer je pjesma bila njesra. Isto kao i 2014. mikrofon koji sječe kosu, 2015. skalamerije s policijom, itd. Ipak treba imati iole dobru i/ili hitičnu pjesmu da bi sve to imalo smisla i prošlo dalje
Ti si 2014. voleo Moldaviju tho? :D
 
Nope, Wild soul mi je bio vjerojatno najveći horror te godine, kao sad ovo lol

Općenito su mi oni među najslabijim zemljama, jedine koje baš volim su Fight i Century of love
 
Back
Top