md Moldavija 2024: Natalia Barbu - In the Middle

Moldavija
Neki penzionerski bend ide već pola sata.
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Ahahaha povukla se Aliona da bi namestili pobedu Nataliji tako providno i namestenu pobedu nije iskoristila ahahah, iskreno slaba mi je Moldavija Catalina za nijansu simpaticnija nista mi se ne nesto ne svidja, ali VOLIM sto ne ide Natalia, em je pesma 2007.godine meni pobendik maltene te godine i legendarna pesma i nastup u odnosu na ovog narodnjaka i treš ove godinee, em bi mnogo slabije prosla da je pobedila Natalia nego 2007.godine, a i pesma mi je bzv..
 
Ipak ne, zaboravio sam da je Moldavija buvara 😂

Trebalo bi da sam šokiran, ali su ipak oni u pitanju
 
Usao minut prije proglasenja i vrisnuo na proglasenje, samo prikažu tabelu 🤣
 
Ziri( pare-mito) ima prednost u odnosu na publiku. Obozavam! Nata ide na esc
 
Hahah, kakvi paćenici. Želim im ispadak u pf-u, očigledno da je Natalija kupila pobedu laganini. Valeria nije ništa spec. takođe, ali mislim da bi bila originalniji izbor.
 
Nato, samo malo unapredi nastup i bice to bombonica
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Vraća se na ESC moja omiljena ESC pevačica iz detinjstva i ne osećam ništa lol ali nije kao da su imali neki izbor
 
Svugde je jači glas publike, samo kod njih žirija. Da nije smešno bilo bi žalosno. Da se makar vratila sa boljom pesmom, pa 'ajde. Ali ovo je ispod svakog proseka.
 
Jaooo, Valeria duplo više televoting glasova imala i jednak broj bodova i na kraju glasovi žirija da presude...
 
U sledecem zivotu zelim muza kao sto ima Nata Barbu :love:
 
Svugde je jači glas publike, samo kod njih žirija. Da nije smešno bilo bi žalosno. Da se makar vratila sa boljom pesmom, pa 'ajde. Ali ovo je ispod svakog proseka.
i u Litvaniji je prošle godine Monika Linkyte pobedila na konto žirija ispred publike, ali je bila izuzetno mala razlika u tvt između 1. i 2. mesta

Ovde je sve očigledno kao dan, Valerija je imala skoro duplo više glasova od režimulje
 
Natalia pobijedila? Opet umirem od šoka!!!

sinister-smile-evil-smile-gif.16805


Pjesma je čisti prosjek, ništa ni sa čim, a Natalia mi je nakon svega lagano ogavna iskr.

Od srca želim ispadak, što bi se i moglo desiti jer mi ovo djeluje kao nešto što ni njihovi wow nastupi ne bi spasili
 
Meni je u principu svejedno ko god otišao, ništa mi se nije preterano dopalo, ali mislim da su ovo da je glas žirija jači odlučili tek kad su im stigli glasovi publike. Jer im tako više odgovara.
Baš ću da pogledam otpočetka da čujem da li su o tome čiji je glas jači govorili na početku show-a, ali verujem da su taj deo prećutali.
 
Back
Top