md Moldavija 2024: Natalia Barbu - In the Middle

Moldavija
Volim što je na NF tada pobedila dosadne Zdob şi zdub i Olju Tiru. A posle 2011. izgubila od Zdob haha
 
Volim što je na NF tada pobedila dosadne Zdob şi zdub i Olju Tiru. A posle 2011. izgubila od Zdob haha
Ovaj post me upravo podseti da sam malopre hteo svima vama da repliciram koji se žalite na konto štelovanja u Moldaviji. Čim su se oni održali na takmičenju svih ovih godina bez nekih krvavih ratova i obračuna medju njihovom estradom koja se i dalje zdušno tamo prijavljuje - ja ipak verujem da je polu-namešteno NF nekakav 'prećutni dogovor'.
 
Pošto je ovo Moldavija, još ovo neću otpisat, svašta oni tu mogu smislit što se nastupa tiče 🙏

Na prvu ništa posebno
 
Doredos može da se zahvali najviše Kirkorovu. Ali u svakom slučaju, videćemo. Možda uspeju da ovo upakuju nekako. A pošto nema Rumunije ove godine, dobijaju njihov televoting.
 
Odgledao nastup.. Meni je ovaj eastern european trash, sa sve ovim zakržljalim engleskim 😶‍🌫️😶‍🌫️ odličan.. 😍 Kad krenu da sviraju violine...🙌 ovo je tako Moldovan in ESC, ovo je Eastern European ESC trash I need.. Aaaaa falseta u harmoniji na kraju, mati moja mila.. ❤️ Kako će to tek da dignu na level, dva, tri iznad za Malmo..

Meni ovo bolje od Fight.. 😶‍🌫️
 
I ti pričaš o žiriju? Ti?
A joj možda sam i pod nekim nabojem od večeras.. 🥹 Videćemo, ali nastup na prvu mi je bio vrh.. Zar me ne volite više kao Mrm eurovison televoting friendly? 😶‍🌫️
 
Stvarno ne znam da li sam danas ispao iz orlovog gnezda na glavu, ali meni ovo uopšte nije loše. Na stranu muljanje o kojem govorite, ali pesma kao pesma mi je sasvim ok i ne smeta mi da je slušam 🤷‍♂️ Za plasman ne znam šta da predvidim, iako oni nekako uvek podignu sve nastupom.
 
Meni je otpevala fenomenalno.. Potrefila je sve gde treba, a ima baš zahtevnih delova, još ovo NF i ovaj zvuk..
 
Back
Top