de Nemačka 2023: Lord of the Lost - Blood & Glitter

Šta znam, mogu da poslušam, ali baš i ne moram.
Nastup koliko sam videla, će biti preslikan kao sa NF, što je OK.
 
Žrebom je odlučeno da Nemačka nastupi u drugoj polovini finala.
 
Mislim da im je redosled nastupanja potpuno irelevantan. Bottom 5 (ponovo) kao kuća.
 
Meni se njihova proba baš dopala...
Čekam i danas da vidim kadridan isečak..

Blood and glitter.. 🙌🤘
 
Obzirom da je ovo moj zanr, nece cuditi to sto cu napisati da mi je Nemacka u top 3 i da mi je ovo nesto najbolje sto su poslali jos od Lene :D

Svakako, ne ocekujem da ce se proslaviti (ali se nadam da hoce), no kao moj drugi favorit ima sigurne glasove u subotu u finalu.

parrot-rock-on.gif
 
  • Like
Reactions: Mrm
Inace volim ovakve pesme, ali ovde fali dosta toga, jedino kraj nastupa malo vadi situaciju, ali mi ipak ne ostavlja neki veci utisak.
 
Nisu zaslužili opet zadnje mjesto, nikako. Evidentno je da žiri ima barem donekle instrukcije kako da glasa i skandalozno mi je da državu koja ponajviše financira ovo takmičenje iz godine u godinu zakucaju na samo dno. Pa barem da ih s vemerena na vrijeme dignu makar do vrha desne tabele…Osim eventualno UK, nijedna druga zemlja ne bi s ovom pjesmom završila kao posljednja. Baš tuga za Njemačku, kanta za napucavanje su postali
 
Nisu zaslužili opet zadnje mjesto, nikako. Evidentno je da žiri ima barem donekle instrukcije kako da glasa i skandalozno mi je da državu koja ponajviše financira ovo takmičenje iz godine u godinu zakucaju na samo dno. Pa barem da ih s vemerena na vrijeme dignu makar do vrha desne tabele…Osim eventualno UK, nijedna druga zemlja ne bi s ovom pjesmom završila kao posljednja. Baš tuga za Njemačku, kanta za napucavanje su postali
I dalje imaju hipoteku hitlera nad glavom, sta god (ne) uradili drugi ih osudjuju.
 
Ima istine u ovome što kaže Marko. Pesma jeste malo napadna, i preagresivna za osetljive uši stručnog žirija, ali nije mi bila za poslednje mesto, u globalu. Više sam naslućivao takav ishod zbog reputacije koju Nemci imaju i loših rezultata nego zbog same pesme.
 
Ima istine u ovome što kaže Marko. Pesma jeste malo napadna, i preagresivna za osetljive uši stručnog žirija, ali nije mi bila za poslednje mesto, u globalu. Više sam naslućivao takav ishod zbog reputacije koju Nemci imaju i loših rezultata nego zbog same pesme.
Bitno da je stručni žiri imao sluha za Bejbu
 
Mislin da ovo sad postaje malo "too much" što se 🇩🇪 tiče.. Baš svaki put tako nisko, nije ni u redu..
 
Mislin da ovo sad postaje malo "too much" što se 🇩🇪 tiče.. Baš svaki put tako nisko, nije ni u redu..
ove godine nisu zasluzili da bude zadnji odlicna rok pesma
 
  • Like
Reactions: Mrm
Back
Top