de Nemačka 2023: Lord of the Lost - Blood & Glitter

Šta je Evrovizija ako ne vašar 🤭
Pa ok, ali to ne menja činjenicu da je ovo vašarski metal. Krajnji domet vašarskih pesama bilo kog žanra je niži deo top 10, a ovo ako uđe u top 20 biće dobro.
 
Pa ok, ali to ne menja činjenicu da je ovo vašarski metal. Krajnji domet vašarskih pesama bilo kog žanra je niži deo top 10, a ovo ako uđe u top 20 biće dobro.
Dobro da. I ja mislim da je krajnji domet ove pesme 19. mesto.
 
Veliki jaz između glasova žirija i publike.
Meni i dalje nece biti uvodjenje zirija koji nema nikakvog udela. Nije ovo prvi put. Zasto jednostavno ne ostave samo publici, narodu da odluce. Ovako se jadnici ponadaju, oduvali smo kod zirija ili smo dobro prosli i mozemo se nadati pobedi. A kada dodju glasovi publike, hladan tus. Mislim bez veze.

Ovu pesmu cu uporediti sa Australijom, a ovi su mi nesto bolji. I ovde mi nista specijalno, ali bar smo videli kako to izgleda i zvuci uzivo i meni su samo ok. Jedino mi se dopada sto ce ovako nesto biti na Evroviziji.
 
Zasto samo ova tema nema updejtovan naziv xd
 
Ok mi je nemacka pesma. Dopadaju mi se melodija i njegov glas.
 
Dobro mi je ovo, valjda?!
Zvuče mi i pomalo izgledaju kao Lordi za siromašne, ali opet podnošljivo.
Ništa od Njemaca ni ove godine u smislu boljeg rezultata, ako lani nisu mogli sa ''Rockstars'' barem skrpiti dovoljno poenčića da upadnu u top 20 mislim da tek sa ovim neće uspjeti, eto im na raspolaganju neko od 21. do 25. ili kod već mjesta pa neka biraju koje im je milije.
Oni su meni kidali u periodu između 2010. i 2013. godine, vidjelo se da se više trude jer su bili podstaknuti Leninom pobjedom, Lenina ''Taken by a stranger'' skoro pa mi i bolja od ''Satellite'', ''Standing still'' isto predivna pjesma kao i izvođač, Cascada jedna jedina razvalila sa ''Glorious'' (doduše sa plasmanom i ne) a nakon toga tajac...
Totalno su oguglali i utrnuli sa svim ovim neuspjesima pa mi postaju novi Britanci, koji su se u međuvremenu malo trgli. :p
 
Ova pesma bi mnogo bolje zvučala da je na Nemačkom ovako mi je baš treš...
 
Ovo mi je bilo okej na prvo slušanje, a sa svakim novim slušanjemmi je sve više i više padala. Što neko reče, ovo je vašarski metal
 
Back
Top