de Nemačka 2023: Lord of the Lost - Blood & Glitter

Ovo mi je bilo okej na prvo slušanje, a sa svakim novim slušanjemmi je sve više i više padala. Što neko reče, ovo je vašarski metal
Ne znam..meni ovo niti je nešto originalno,niti je loše,svakako meni je mejdu boljim numerama i bilo bi mi ok da zavrsi u prvih 10,ili makar top 15,ali sumnjam da ovo moze pobediti ili biti neki top3,ili top5,jer su Svedska,Ceska,Norveska,Ukrajina i Finska vidjeni za top5,Ukrajina zbog politike,a ove 4 jer se najvise dopadaju fanovima,tu jos iz prikrajka za vrh sansu imaju Gruzija,Jermenija,Izrael,a u onoj trecoj kategoriji potencijalnih iznenadjenja za dobar plasman vidim sve 3 ex yu zemlje,zatim Estoniju,Spaniju,Italiju,Francusku..ove druge nemaju neke izglede iskreno ove godine da se bore makar za prvih 10 ili prvih 15..
 
I meni je splasnuo utisak, od rok numera možda je ovo i najslabije.
91c5e9509747a12dd7194abf292f618f8aca18e5.gifv
 
Nemačka često i jeste baš vašar. Ovo je imalo potencijala, ali je mlaka kompozicija. Previše repetitivna, ne događa se mnogo toga, a baš šteta.
 
Pa to je stara škola rock šlagera.. 🤩😍
 
  • Like
Reactions: FFM
Pa to je stara škola rock šlagera.. 🤩😍
Nemačka ove godine šalje takozvani proveren recept za makar izbegavanja dna tabele,jer da su poslali nesto drugo proslo bi kao 2015. ili 2016.godine NULA POENA..
Ovo sigurno od publike nece dobiti nulu to je 100% sigurica..
 
Dobiće znatno više ovaj put, lani su doboili od televoting 6 poena, po dva od :at:, :ee: i :ch:.
Zaslužili su bili mnogoooo više, ali sam znao da neće i biti mnogo više od toga, isuviše je to radio friendly bilo...ove godine mnogo više festivalski...
 
Minipop

FB_IMG_1681162069385.jpg
 
  • Love
Reactions: Mrm
Najbolji minipop! 👌👏👏
Ovaj skroz desno mi se najviše dopada.. 🤩😁😁
Fizički mi se logično niko ne dopada nešto, čak i da sam žensko ili homo ne bi mi se nikada dopadali, ali pesma mi jeste melodična ima zaraznu melodiju i ritam i što je najbitnije, ima mi tu neku energiju i oni na sceni i taj ritam, baš dobro vozi..
Neko reče da je ovo najgora rok pesma, kao prvo ovo niti je rok niti ima veze sa tim, jedino žanrovski možemo ih izmeriti i staviti sa Australijom, od koje je ova pesma definitivno bolja ,ali i kvalitetnija..
 
Lord of the Lost u Amsterdamu

 
  • Like
Reactions: Mrm
Fotke sa prve probe (Foto: Sarah Louise Bennett, Chloe Hashemi / EBU)

sXtqRzf.jpg


rLsJafJ.jpg


J4o0kzu.jpg
 
Lepo sto su se potrudili, ali meni je pesma neslusljiva.
 
I meni je postala neslušljiva, nije bila u početku.
 
Back
Top