de Nemačka 2023: Lord of the Lost - Blood & Glitter

Will Church će dobiti 20.. 🤭
 
Najpametniji izbor za neko 22. mesto. Meni će ovo biti na dnu. 💀
 
Neka imamo i metal rok stvar ove godine. Meni ne smeta, ali mi nije nešto, što neko reče, u svom žanru prosek. :D
 
Ovo ili "Mistif" je bio jedini normalan izbor. Sve ostalo je toliko amaterski bilo, blamantno bukvalno...
 
Meni je Misfit bolja od ovoga, iako je ovo možda veći potencijal za 20. mesto.
 
Ali potencijal za 20. mesto. Jadni nemački fanovi jbt.
 
Obožavam ove old school pesme, ovo je posle jako puno vremene da nije 🇺🇲 sound za 🇩🇪 ovo je schlager svojevrsni, baš je fetstivalski..
 
Pa ovi su bili na mom FSC-u, Rintintin ih je slao, mada mi je ta njihova pesma bila bolja. Ovo mi je okej, ali ništa spec.
 
Pa meni ovo nije očajno? Očekivao sam mnogo gore od Nemaca. Mislim jeste očajno u kontekstu metala kao muzičkog stila, ali je dovoljno razblaženo šlagerom da je prihvatljivo u kontekstu Evrovizije…I guess??? 😂

Takođe, ne razumem stav koji ljudi neki ljudi imaju da potpuno zanemare i otpišu metal kao stil muzike u potpunosti. Metal je toliko širok pojam i toliko podžanrova ima i po mom mišljenju je najkvalitetniji i najzahtevniji tip muzike u tehničkom smislu - ima najkompleksnije instrumentale te uglavnom zahteva muzičku pismenost i kompetenciju, a prilično je zahtevan i vokalno. Metal je nešto najbliže klasičnoj muzici što postoji u savremenom svetu.
 
Ovo je trenutno u top 10 na aplikaciji. Dobro.
 
Negde sam naslućivao da će Will i Rene pući na tvt, ali ne baš u ovoj meri. Ipak nisam preterano razočaran, jer uživo niko nije ostavio ni približno dovoljno dobar utisak za ESC, iako ima vrlo finih pesama.
 
Back
Top