de Nemačka 2024: Isaak - Always on the Run

Meni se sviđa zvuk slona u matrici, još sam u šoku da to nisam odmah opazio xD Meni je ovo u top 15. Volim pesmu a i njegovu interpretaciju. Bilo bi dobro da upakuju nastup, nije mi za dno tabele u finalu.
Realno za dno nisu bili ni Lord of the Lost. Meni je pesmica radio friendly i lepa, nego mi je konkurencija prevelika 🥹
 
Ја слушам пјесму често, баш је у мом фазону. Не вјерујем да ће се прославити али надам се да неће бити последњи
 
Ovo mi je medju boljim pesmama iz Nemačke godinama unazad, zapravo verujem da zbog njegovog odličnog vokala uživo je i pobedio u Nemačkoj zaista je vokalno odličan.
 
Nemojmo preterivati. Nastup jeste mogao biti bolji, ali vokalno je bio veoma dobar i preneo je suštinu pesme. Nula apsolutno nezaslužena, možda i najviše nezaslužena u nekoj novijoj ESC istoriji.
 
Pa jbg. Pesma nije bila loša, ali kao i ove godine, jaka je godina i nešto što će svima biti u top 20-25, a retko kome u top 5 ili top 20 je magnet za 0 poena.
 
Nemci se vratili svom oprobanom receptu nakon godinu dana pauze. Sviđa mi se pesma, ali da je za neki visok plasman, pa i nije. :)
 
I jeste u neku ruku jedna od onih "butik" pesama. :LOL: Meni top stvar i dalje, ostaje u top 10.
 
Verovatno je dodatno hejtuju zbog Oh Boy, mada pitanje i koliko bi i ta pesma visoko prosla. Svakako je mnogo potentnija od ove, al nisu bas propustili pobednicki materijal
 
U Nemackoj sam 2 dana i mogu vam reci da se ova pesma zavrtela. Nadam se da ce ih malo ziri pogurati konacno, cisto da ne budu bottom 5. Bezveze bas svaki put.
 
Back
Top