de Nemačka 2024: Isaak - Always on the Run

Odgledah i ovde nastupe. Ryk glavni favorit a tako nebitan, šteta. Bodine mi je bila slatka, Isak odličan vokalno, negde mi je i logično što je pobedio. Ne bih se žalio ni za Bodine ili Katze, prijatno su me iznenadili sa nastupom, bili su zabavni. Marie Reim odlična takođe.

"Pošalju ovog bucka sa nalakiranim noktima sa harizmom ladno servirane prasetine i sa pesmom na nivou svakog proseka za esc..." @Master_Thunderhead nepotreban i odvratan komentar. Vama su svi odvratni čim nisu po kalupima i merilima većine. Bodi šejming na svakom koraku, bljak stvarno. Morao sam ovako pošto neće da kvotuje, a ovo sam video kada sam već napisao post.
 
Last edited:
Gde je bre taj komentar?? 😵‍💫

Zašto to nije obrisano do sada?! ZAŠTO?!
 
Znači sramota.

Pošlaju ovog bucka sa nalakiranim noktima sa harizmom ladno servirane prasetine i sa pesmom na nivou svakog proseka za esc...

Ej Hrvati dragi gledajte sad šta strani žiri uradi jednoj zemlji i kako eliminišu glavnog konkurentna i to sve sa osmehom na licu. ...fuj.

bottom 5 kao kuća.
Evo ga.
 
More sad ću ja da mu presudim, kad nema ko.. 😡😠 Uh, kiptim..
 
Sve neki manekeni sa isklesanim telima, proporcijama..Ajde s*re mi se od takvih komentara.
 
Ja nemam problem sa time sto je debeo, lican izbor, necu kritikujem, ono sa cime imam problem je sto je pesma tako genericna i zvuci kao James Newman a to nije za pohvalu s obzirom da je dobio 0 poena od zirija i publike. 😂🤣
 
Bodi šejming na svakom koraku, bljak stvarno.
Jedan stari forumaš prednjači u tome i ako sledeći put tako nešto budem video na forumu razvućiću ga kao gibanicu, ne znam što sam do sad ignorisao to lol

Živeli debeli ljudi!
 
Jedan stari forumaš prednjači u tome i ako sledeći put tako nešto budem video na forumu razvućiću ga kao gibanicu, ne znam što sam do sad ignorisao to lol

Živeli debeli ljudi!
Možda mislimo na istu osobu. Elem, shvatam ja da smo donekle ograničeni kao ljudi na Balkanu (ne svi, većina) razumem i da nije neko po svačijem ukusu..ali brate mili dokle više komentarisanje tuđeg izgleda na tako ružan način? Ja sam neko ko ceo život kuburi sa kilogramima i više puta sam na svojoj koži osetio loše komentare vezano za to. Ljudi ne shvataju koliko to loše utiče na psihu i samopouzdanje. Ne treba ignorisati niti ćutati na to, ne znam zašto bismo ćutali na buling.
 
Viral je u nekoliko zemalja na Spotify-u.
 
Minipop

g47Yu1z.jpg
 
Koliko bi bilo kul da Au/Ra predstavlja Nemačku. Em nije neka zvezda, a nije ni podrumara, taman onako na sredini za ESC. A došla bi sa nečim konkurentnim. Šaljem pismo NDR-u.
 
Jbt spot niko ni da prokomentira.. 😭


Ali budžet istog, majko mila.. 🇩🇪😭
 
Tako bogata zemlja, a tako low budžet. :ROFLMAO: Meni pesma u top 10, nije me sramota reć. :giggle:
 
Ju, oni učestvuju ove godine.
Šok kao i za njihove sjeverne susjede
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Meni se sviđa zvuk slona u matrici, još sam u šoku da to nisam odmah opazio xD Meni je ovo u top 15. Volim pesmu a i njegovu interpretaciju. Bilo bi dobro da upakuju nastup, nije mi za dno tabele u finalu.
 
Isto, ako žele da izbegnu poslednje mesto, neko hitno mora da ih posavetuje da menjaju onaj (ne)nastup sa NF-a. Inače, i meni se pesma dopada od starta, kao i njegova boja glasa.
 
I meni je visoko, kul je pesma, nego kad će je skratiti na 3 minuta?
 
Back
Top