de Nemačka 2024: Isaak - Always on the Run

Ovo ko da je bilo takmičenje najboljih vokala a ne najbolje pesme. Tako mi je glasanje i žirija i publike izgledalo.

Max mi je daleko harizmatičniji a na stranu što mi je i njegova pesma bolja od Isaaka.

Isaak, top vokal, solidna pesma, ništa specijalno a nastup ko da neki kamiondžija pod gasom sišao sa autoputa i upao u diskoteku pa maše rukicama zadivljen laserima. Nigde nastupa nigde koreo a harizma dupla 0.

Možda Ryk podbacio, ne znam ali meni je bio stvarno potencijal za Top 5 na samom ESC-u. Malo je reći, šokiran.
Ryk ne bi bio top 5 na ESC, posebno zato sto se potencira kao jaoo da je on otisao na ESC on bi napravio cudo i top 5 zirija, sto i nema potporu, veceras je upravo glasao internacionalni žiri i Ryk dobio koliko sam video samo jednu dvanaesticu i bio top 5 kod žirija i mlako prosao, znaci ako je u ovakvoj ne previse jakoj konkurenciji dobio 51 poen i skoro 30 poena manje od pobednika Isaaka, kako onda mozemo reci da bi on na EVROVZIJI bio top sto je neko napisao, ako je on jedva u NEMACKOJ top 5??? Hmm....
 
Prestanite se svadjati, to je samo ESC i zabava za siroke mase, zabava(u poslednje vreme posebno i sve vise) lakih nota politike itd, da je Srbija izabrala ovakvu pesmu pa da razumem presiju i nervozu, Nemacka nas je navikla da izabere cesto nesto nekonkurentno, bio bih sokiran da neka jača zemlja ovih godina na ESC ovo izabere...
 
Jel Nemačka još jednom rezervisala poslednje mesto? Rek'o da pitam posto nisam pratio
 
Kad gledam Nemačko finale i koliko su izvođači operisani od scenskog nastupa i koliko se ništa ne ulaže, shvatim koliko se ovi naši kidaju sa mnogo manje para! PZE zakon!
To je zato sto je Nemacka bogata drzava i moze im se, plus su automatski u finalu pa nemaju potrebu da se "grabe"/bore za mesto u finalu. Samo idu i bacaju pare pred noge EBU. x'D
 
Lol, ja nisam ni znao da ovi biraju večeras. I naravno da nisu odabrali fan favorita, klasični Nemci.
Poslušaću pesmu sutra, sad nemam ni volje ni snage.
 
To je zato sto je Nemacka bogata drzava i moze im se, plus su automatski u finalu pa nemaju potrebu da se "grabe"/bore za mesto u finalu. Samo idu i bacaju pare pred noge EBU. x'D
Nikad nisam kontao šta je poenta toga "biti u finalu"

Po mom mišljenju bolje je pošteno ispasti u pf nego biti zalepljen duplom nulom i izblamirati se pred svetom

To što su u finalu upravo treba da im bude podsticaj da zasluže dato mesto, i to ne samo na osnovu finansijskog aspekta.
 
Uhh.

Nije nužno loša pesma, ne zvuči takmičarski ali čini mi se da je 30-ak poena neki maksimalni domet i najoptimističniji scenario.

Žao mi je nemačkih evrovizijskih fanova koji su vrlo strasni i vole takmičenje. Ponovo ista priča 😔
 
Pa ok je... Doduše na slušanje audio verzije je nisam primetio uopšte...uživo je ok, ima "drajfa".. Neće mi biti omiljeno, ali ima štofa..
 
Njemačka odabrala prosječnu, zaboravnu pjesmu koja neće dalje od bottom 3? Šokiran sam!
Ovo mi je ista kategorija ko tipa onaj Britanac 2019.
Nema njima pomoći.
 
Bar kad bi mu neki nastup osmislili, pa da pesma bude sekundarna
 
Znači sramota.

Pošlaju ovog bucka sa nalakiranim noktima sa harizmom ladno servirane prasetine i sa pesmom na nivou svakog proseka za esc...

Ej Hrvati dragi gledajte sad šta strani žiri uradi jednoj zemlji i kako eliminišu glavnog konkurentna i to sve sa osmehom na licu. ...fuj.

bottom 5 kao kuća.
 
Back
Top