de Nemačka 2024: Isaak - Always on the Run

Decentna radio-friendly pjesma i to je sve nažalost, na jedno uho uđe a na drugo izađe, nije upečatljiva ni po čemu... Kao da je krojena s namjerom da ispadne što nebitnija na takmičenju, ja ne mogu zamisliti scenario da bi se neko od televizijskih gledalaca u bilo kom dijelu Evrope uhvatio za telefon i glasao za ovako nešto, pretprošle godine su imali rap pop a prošle godine čist rock i svakako su izdvajali jer su žanrovski odudarali od ostalih pa su u oba slučaja lizali patos kod publike, tek će ove godine biti na dnu. :rolleyes:

Međutim, za žiri se ne bih baš kladio da će ih sa'raniti jer će njima prijemčivih pjesama sad biti baš malo po svemu sudeći, tako da bi mogli kod njih proći osrednje ili pak neočekivano dobro, više me ništa ne može iznenaditi.
 
OK stvar, sa ok nastupom možda bude i koji poenčić konačno
 
Čestitke Nemačkoj, nijedna pesma sa NF nije na viralnoj top listi, čak ni pobednička.
 
Pa nije loša pesma, ali totalno nešto već viđeno/čuto, neinspirativno. Nemci su stvarno majstori za pogrešne izbore.
 
Al sto su nemci bili 7 na kladionicama pred finale i ni 2 dana kasnije vec 20i, brutalno
 
Mislim da Isaakova pesma može da se svidi običnim gledaocima koji će se uključiti da gledaju finale prvi put

Što se tiče rezultata ne verujem da će biti poslednji, moje predviđanje oko 22.-23. mesta što je korektno za njih

Sa Rykom bi svakako pucali top 10
 
Mislim da Isaakova pesma može da se svidi običnim gledaocima koji će se uključiti da gledaju finale prvi put

Što se tiče rezultata ne verujem da će biti poslednji, moje predviđanje oko 22.-23. mesta što je korektno za njih

Sa Rykom bi svakako pucali top 10
Boga mi sa onako mlakim poenima i reakcijom internacionalnog zirija tesko bi im i on, ali i Bodine koja je super bila doneli top 10, ali bili bi recimo top 15 Ryk i Bodine, Katze isto bi se nadali top 15 ili top 20, tako da pobednik im je najgori u smislu rezultatskom potencijala, a imali su sansu biti recimo na nekom 13.mestuu ali......

Uprskali su baš svee :( oni i Finci(uz za mene Italijane) najneprijatnije iznenadili i razocarali sto se ESC tice :(
 
Internacionalni žiri na nacionalnim finalima nema apsolutno nikakve veze sa žirijem na samom ESC-u, tako da taj argument ne pije vodu ni najmanje. Pritom, nastupi na ESC-u su često bolje osmišljeni i potpuniji nego na NF-u.
 
U neznatnoj meri i to možda... Ne sede isti ljudi tamo, pobogu, i za ESC se valjda bira stručniji kadar, a ne fanice poput wiwi tetkica.
 
Nije isti @Djole89 ali jeste neki vid pokazatelja..
Tako je..

Kako mi znamo ko ce biti ziri na evrovziji? Ali realno ako u slabašnoj Nemackoj koja je uvek poslednja na evrovziji u finalu ne pobedis ni kod nemacke publike ni kod zirija i mlako prodjes kako mislis da bi u Malmeu ili doneo trijumf drzavi ili bio u vrhu??

To je poenta pricee..
 
Ne znamo ko će biti u žiriju, ali znamo da će to u svakom slučaju biti kredibilniji ljudi koji možda znaju bolje da procene neki kvalitet od prosečnog glasača ili nekog random člana žirija u random internacionalnom žiriju. To je poenta priče.
 
Ne znamo ko će biti u žiriju, ali znamo da će to u svakom slučaju biti kredibilniji ljudi koji možda znaju bolje da procene neki kvalitet od prosečnog glasača ili nekog random člana žirija u random internacionalnom žiriju. To je poenta priče.
Pa gledao sam Nemacko finale inace bili su u ziriju kao bivsi pevaci predstavnici bio je onaj Svajcarac koji peva moram priznati brutalno cini mi se 2021.godine da je bio, takodje su bili i predstavnici u ziriju od prethodnih godina, ne verujem da svaka drzava stavi samo ogae forumase nego na primer Moldavija ako je u ziriju stavio recimo Alionu, Francuska izmedju ostalog Barbaru Pravi, Hrvati i Slovenci bivse svoje predstavnice itd

Ok desava se ovo za wiwi tetkice, i bilo je u Rumuniji jedne godine kada su Rumunku malu unistili koja je bila zaista najbolja pa je Deban i Cinan unistili pa ni Emmelie de forest sa svojom dvanaesticom nije pomogla ali to je bilo drugacije glasanje i glasanje bilo debilno gde se publika nista skoro kontas nije pitala nego se vise pitali posebno ovi iz wiwi i drugih drzava foruma itd, ali to je retkost bas takav skandal da se desi kao u Rumuniji 2019.godine :(
 
Nisam ja baš siguran da je to tako velika razlika kako se nadaš (i ja btw) @Djole89 .. 😵‍💫🥹

Evo baš me zanima ko će iz 🇷🇸 u MF žiri ove godine.. A ko na ESC..
 
Preslušao detaljno sada nemačku pesmu i onako na prvu deluje kao radio friendly. Na momente me vuče na Human od Oskara Zie sa MF-a, ali mi deluje nekako nedovršeno. Šta znam....
 
Back
Top