no Norveška 2022: Subwoolfer - Give That Wolf a Banana

Ustvari Barbara je skolovaniji i pismeniji pevac od Djona, skolski gledano

Poredjenje Subwoolfer i Keiino jednostavno ne moze da se pravi maltene ni po cemu
 
Ustvari Barbara je skolovaniji i pismeniji pevac od Djona, skolski gledano

Poredjenje Subwoolfer i Keiino jednostavno ne moze da se pravi maltene ni po cemu
Sve pesme doslovce mogu da se porede prema vokalu i kvalitetu kompozicije, uvek je lakše porediti isti žanr svakako, ali veruj mi i različiti žanrovi mogu da se porede u ta dva segmenta.. :)
I ne zaboravi ovde ne pričam o ličnom ukusu uopšte.. :)
A što se tiče Švajcarske 2021, pokazani su ubedljivo najteži pevački elementi u toj godini..
 
GTWAB je pre svega pravljena da bude viralna, a hit potencijal je nesto sto ziri isto ocenjuje
SITS je jednonamenska pesma za Evroviziju, pravljena upravo da zabavi ljude to jedno vece - ta pesma nije postala nikakav hit. Za bananu cemo videti, ali svakako ima vece sanse
Plus je u Banani produkcija mnogo jaca
 
GTWAB je pre svega pravljena da bude viralna, a hit potencijal je nesto sto ziri isto ocenjuje
Ukolko je ovo istina, onda to i nije muzički žiri, iskreno rečeno.. :)
I dalje mislim, na osnovu pobednika, da se vokal dosta ceni, i to je ono što mi se dopada.. :)
 
Pa ko kaže da je to muzički žiri? Bukvalno nikad nije bio muzički žiri iako vole sebe da zovu stručnim. Godinama unazad stavljaju Švedsku u vrh... Kakvi god pop basic da pošalju...
 
Pa ziri bi trebalo da funkcionise tako, ali nazalost nije
 
Pa ko kaže da je to muzički žiri? Bukvalno nikad nije bio muzički žiri iako vole sebe da zovu stručnim. Godinama unazad stavljaju Švedsku u vrh... Kakvi god pop basic da pošalju...
Švedska je vrlo čsto imala jako dobar vokal...a i dosta kvalitetnih pop kompozicija..
 
SMALL TALK: Christian Ingebrigtsen (MGP 2022)

 
Sutra radim nocnu, tako da necu ispratiti do kraja, ali cu bar uspeti da pogledam jos jednom finaliste i da, ovo cu sigurno gledati.
Ali ne moraju oni da pobede.
 
Oprostio sam se od jadne Elsie pa necu ni gledati.
 
I ja se pomirila da Elsie neće dobiti...:cry:
Inače odlično finale, nekih 6/7 odličnih pjesama ovdje ima.

Moj top 10 pred finale:

1. Death Of Us 10/10
2. Hammer Of Thor 10/10
3. Dangerous 10/10
4. Made Of Glass 10/10
5. Someone 9/10
6. Wonder Of The World 8/10
7. Fly 7,5/10
8. Give That Wolf A Banana 7/10
9. Black Flowers 1/10
10. Queen Bees 0/10
 
Pa onda nije za svakoga.:LOL:
Nzm mnogo mi se sviđa cijela dramaturgija.
 
Meni je HoT presmešna pesma zbog teksta. Ne mogu da je shvatim kao ozbiljan entry.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Back
Top