Death of Us bi mnogo bolje prosla od Subwoolfera .I meni je Death of Us jedna od najlepših (ESC) pesama ikada, a oni izabrali hororične Subwoolfere koji su ušli u top 10. Ni meni nema logike često šta i zašto, ali na neku foru im ide.
meni je Subwoolfer bio top 2 te godine xD
Ubrzani kurs na Berkliju pod hitno!Joj, ja tad navijao za Sub (između ostalih), pa sam posle krindžovao kad su postali oličenje susramlja.
Jedino sa drugom pevacicom. Onaj vrisak je bio iconic iz svih pogresnih razlogaDeath of Us bi mnogo bolje prosla od Subwoolfera .
slušajte i učite![]()