Offtopic

Video sam neku glupost na sajtu klijenta i skrinšotovao da pokažem kolegama i dobijem 6 lobanja na tu poruku... Naravno, odmah sam se setio foruma ahahaha


Still Life Skull GIF by kotutohum
 
Moram da iznesem jedno zapazanje.

Turisticki sam radnik, saradjujem sa agencijama iz Srbije i regiona. Moram da primetim da je na primer, u BiH, kultura putovanja mnogo razvijenija nego kod nas. Mislim na osnovne stvari, dres kod vozaca pre svega me je jako prijatno iznenadio, ponasanje putnika u autobusu (nema mrva od hrane i tako dalje), pa cak i rad agencija. Povlacim paralelu izmedju agencija slicnog renomea u Srbiji i BiH (tacnije RS ako je bitno).

Crna Gora vrlo pristojna takodje. I da, pricam o turistickim putovanjima, verujem da na redovnim linijama ima svakakvih cuda svuda 😂
 
Moram da iznesem jedno zapazanje.

Turisticki sam radnik, saradjujem sa agencijama iz Srbije i regiona. Moram da primetim da je na primer, u BiH, kultura putovanja mnogo razvijenija nego kod nas. Mislim na osnovne stvari, dres kod vozaca pre svega me je jako prijatno iznenadio, ponasanje putnika u autobusu (nema mrva od hrane i tako dalje), pa cak i rad agencija. Povlacim paralelu izmedju agencija slicnog renomea u Srbiji i BiH (tacnije RS ako je bitno).

Crna Gora vrlo pristojna takodje. I da, pricam o turistickim putovanjima, verujem da na redovnim linijama ima svakakvih cuda svuda 😂
Ali su zato kod nas itekako prisutni avionski aranzmani i carteri. Vidim da je Spanija postala bas popularna a ne zaostaju ni Kipar, Tunis itd.
 
Kipar više zbog baš povoljnih wizz air letova, Tunis tačno, jer su povoljni hoteli, i ja ga zbog toga gledam za ovu godinu.. Turska je baš poskupela...
 
A ko to zna ko je granatirao branu? Jedni druge optužuju, a čak ni Zapad koji bi rado prebacio odgovornost na Rusiju, ne može da potvrdi da je tako ili su to uradili Ukrajinci. Dok se oni prepucavaju, običan narod ispašta.
 
Pa sve su naznake da su Rusi, koliko sam ispratio, a ispratio sam dosta. Svakako u tom ratu, sa konstantnim prebacivanjem krivice jedni na druge, nikada se i neće moći sa sigurnošću potvrditi koja strana je kriva za to, verujem.

Negde se pojavila i teorija da su Rusi nenamerno izazvali totalno urušenje, a kao hteli su samo malu rupu da naprave da poplave bude, ali da se rezervoar ne isprazni. Toj teoriji ide u prilog prva izjava o incidentu sa lokalne strane pod ruskom kontrolom, gde su rekli da je došlo do malog oštećenja.

Isto neki ratni eksperti sumnjaju da je brana ostavljena zatvorenom mesecima namerno, kako bi rušenje iste izazvalo maksimalnu poplavu, jer se voda u rezervoaru tokom perioda zatvorene brane podigla na istorijski maksimum.
 
A šta Ukrajina ima od toga što će granatirati sopstvenu branu i poplaviti regiju sa preko 2 miliona stanovnika? Hipotetički da kažemo da su oni sami sebe granatirali šta su dobili time? Sa druge strane pričamo o Rusiji zbog koje je već 10 hiljada civila od početka rata izgubilo živote, o državi koja gađa stambene zgrade pune običnih ljudi, druga javna mesta i okoline nuklearnih elektrana.
 
Back
Top