Offtopic

Ja u zivotu nisam izgubila psa.
A mačku?
Zavisi koliko je koje stvorenje neustrašivo da ode samo u nepoznato.

Stariji sin joj verovatno nikad nije izlazio iz dvorišta...
Svi su različiti...
 
Sve budale su su lupetali o prodaji dece i mrezama pedofila u ovom slucaju kao i za slucaj ane mihaljice u zatvor zbog sirenje panike i uznemirivanja javnosti da malo prodisemo
 
Pa to su monstrumi spremni na sve kao i ovi sto su uhapseni, samo sto su ovi zasticeni monstrumi.
 
Infrormer objavio sliku pogrešne osobe, čovek se oglasio i rekao da je slika njegova, nakon čega izmenili. Naslovi naravno užasni: "Jedan nasmejan, drugi glumi gospodina"...
 
Ne klikćite na vesti kakve ne želite da čitate.
 
Ne treba kliktati, mora da postoji neka reakcija u narodu na to što povraćaju po nama godinama, i ne mislim samo na njih. Ovaj narod neće ništa, totalno je pasivan.

Mi, posle majskih tragedija, nismo bili u stanju da se izborimo bar za ukidanje rijalitija. P*čkice smo postali samo takve.
 
Što se mene lično tiče naravno da sve vidim i čujem kad ne živim u jazbini, odnosno živim povučenije ali opet usled interneta i svega ne potpuno izolovano. Ovakve stvari i dešavanja me užasno potresaju i skoro da ne postoji nijedan segment u društvu koji mi ne izaziva gađenje. Jedan čovek, individualac, koji je ogorčen i izrevoltiran sa svim, danas nema prostora niti slobodu da kao individua izrazi svoj revolt jer će ga iskoristiti kao njihovog oni koji od toga imaju koristi, ako nisi za ovo ili si protiv ovog onda to znači da si za drugog i izmanipulisaće tvoj bes drugi za političke poene. To je po meni lavirint bez izlaza. Imali smo primer ovo proleće. Sa svih strana oni koji žele da steknu moć i itucaj manipulisaće podjednako lešinarski.
 
A mačku?
Zavisi koliko je koje stvorenje neustrašivo da ode samo u nepoznato.

Stariji sin joj verovatno nikad nije izlazio iz dvorišta...
Svi su različiti...
Macke mi ne izlaze, imam zicu na terasi i prozorima. Sterilisane su.
U svakom slucaju, tragedija za tu zenu i porodicu. Verovatno ima grizu savesti i preispitivanja sta bi bilo da bas tog dana nisu otisli da obidju tu napustenu kucu.
A ova dvojca su mi slika vecinske Srbije po selima a vala i gradovima. Pijani na poslu usred bela dana u kolima, to su oni sto macice i stence vezu u kesu pa u potok… sto te prevare za sitne pare…Srecem se nazalost cesto sa ovakvima. Totalna kriza moralna, kulturoloska, ekonomska po meni zahvaljujuci vladajucim strankama i “elitama” koje nam odredjuju decenijama svaki segment drustva.
 
Ko zivi u Beogradu, bilo bi dobro da obrati paznju na to gde se krece. Danas sam od dve razlicite osobe dobio informaciju (jedna osoba zna nekog ko radi u BIA, a druga nekog iz vojske) da je ovih dana pojacana opasnost od teroristickog napada u Beogradu, po trznim centrima. Zbog te pojacane opasnosti, naoruzani policajci su prisutni na ulicama.

Nadam se da je u pitanju samo predostroznost nakon dogadjaja u Rusiji, ali ne bi bilo lose da javite kome treba, za svaki slucaj.
 
Ko zivi u Beogradu, bilo bi dobro da obrati paznju na to gde se krece. Danas sam od dve razlicite osobe dobio informaciju (jedna osoba zna nekog ko radi u BIA, a druga nekog iz vojske) da je ovih dana pojacana opasnost od teroristickog napada u Beogradu, po trznim centrima. Zbog te pojacane opasnosti, naoruzani policajci su prisutni na ulicama.

Nadam se da je u pitanju samo predostroznost nakon dogadjaja u Rusiji, ali ne bi bilo lose da javite kome treba, za svaki slucaj.
Choda pls obavesti me ako budeš tako nešto čuo i krajem maja, jer ja moram ići na Rammstein a sva sam isprestravljena.
 
Back
Top