Offtopic

Stvarno nemam reči za ovakav epilog. Nepojmljivo mi je da neko može da bude takav bahat skot da, prvo, pijan vozi, a onda i pregazi dete i potom potpuno hladnokrvno baci telo na deponiju, a sve to dok traje potraga. Nepojmljivo mi je da ima takvih psihopata. Zaslužuju sve najgore.

A to na koji način se izveštavalo svih ovih dana je za no comment. Da smo uređena zemlja u kojoj institucije rade svoj posao, Vučićević i Informer banda (a i mnogi drugi) bi odavno plaćali kazne i bili ugašeni/krivično odgavarli.

Posebno mi je odvratno kako ON koristi svaki događaj na kojem je fokus, da bi se sebe istakao i načinio važnim, nemajući osećaj za to koliko je odvratno iskorišćavati ovakve trenutke za sopstveni narcistički hir.
 
Ko zivi u Beogradu, bilo bi dobro da obrati paznju na to gde se krece. Danas sam od dve razlicite osobe dobio informaciju (jedna osoba zna nekog ko radi u BIA, a druga nekog iz vojske) da je ovih dana pojacana opasnost od teroristickog napada u Beogradu, po trznim centrima. Zbog te pojacane opasnosti, naoruzani policajci su prisutni na ulicama.

Nadam se da je u pitanju samo predostroznost nakon dogadjaja u Rusiji, ali ne bi bilo lose da javite kome treba, za svaki slucaj.
Primetio sam bas ovih dana povecan broj policajaca koji su bas naoruzani po ulicama... uzas
 
Kakva gamad, čovjeku nestane nećakinja, što je velika trauma, a ova gamad još na sve to traži da ga se udari zbog šera!!?? Odvratno, ne može niže od ovoga 🤮

Mediji su ogroman problem društva, odavno je trebalo ući u većinu medijskih kuća i sravnit sve sa zemljom, ali kao što smo zaključili narodi na ovim prostorima su pasivni i neće napraviti ništa

Jako mi je žao zbog djevojčice 😔

Ne mogu uopće zamislit da odrasli čovjek može bit toliko smeće da zadavi dijete, doživotan zatvor je jedina opcija za ove zlotvore
 
Pa sta vi mislite da je na zapadu bolje sto se tice izrazavanja nezadovoljstva!?
Jos gore je, mnogo gore! U Holandiji, Belgiji, Nemackoj… mislite da ljudi izlaze na proteste iako im se serviraju svakakva glupa ogranicenja i zakoni. Na ulice izlaze samo narodi koji su se doselili, tipa Marokanci za vreme svetskog prvenstva ili kada protestvuju za karikature iz francuskih novina.
 
Zapravo je već par nedelja, tačnije od onog terorističkog napada u Rusiji, povećano prisustvo žandarmerije u tržnim centrima u svim velikim gradovima. Jako je neprijatno videti ih tamo i unose mi nervozu.
 
Jos samo teroristicki napadi su potrebni Srbiji…
 
Kod ovakvih situacija se uvijek sjetim izjave koju je jedan od najgorih serijskih ubojica u povijesti rekao u jednom intervjuu, a to je da su ubojice/psihopati/poremećeni ljudi produkt krvoločnog društva/vremena u kojem živimo. Vrijedilo je prije 30-40-50 godina, vrijedi i danas.
Društvo, nažalost, na ovaj ili onaj način stvori monstrume koji pijani za vrijeme radnog vremena učine takav svirep čin i isto to društvo i okolnosti svojom bolesnom potrebom za senzacijama i žutilom stvore Informer i slične kvazinovinarske odrone.
 
Ja sam bio za vikend u dva tržna centra, u Ušću i Ava parku i nisam primetio neko pojačano obezbeđenje, niti žandarmeriju... Pre neki dan i u Galeriji, ni tamo ih nisam uočio.

Elem, neke devojčice se ljuljaju na igralištu iza zgrade i pevaju Gnezdo orlovo 😀
 
Možda se u Beogradu kriju, ovde u NS su bili baš očigledni.
 
Možda se u Beogradu kriju, ovde u NS su bili baš očigledni.

Moguće, ili sam ih sticajem okolnosti nekako zaobišao, iako sam se prilično zadržao. Da niste spomenuli, ne bih ni znao, nešto sam u poslednje vreme okupiran poslom, pa ni ne stižem da pratim vesti.
 
ma gde kriju, na sred kneza me legitimisao policajac, a pored njega kolega sa puskom nekom. bas sam se lose osecao dok je stajao pord mene
 
U svakom slucaju, tragedija za tu zenu i porodicu. Verovatno ima grizu savesti i preispitivanja sta bi bilo da bas tog dana nisu otisli da obidju tu napustenu kucu.
Posle medijskog linča, moguće.
A istina je da im se desio tragičan splet okolnosti, jedan u milion, da naiđu na pijane manijake usred nedođije... verovatno poslednje mesto gde bi tako nešto očekivala...
Sfiga, što bi rekli Italijani...

Nadam se da će posle svega naći dobru psihološku pomoć da ne krive sebe, jer su žrtve i manijaka i izopačenog medijskog sistema, a ne krivci.
 
Gde je sada internet sud koji je pisao da je majka prodala dete? Zato ja lepo ćutim i čekam oglašavanje policije, i razrešenje slučaja. Ovo je dokaz koliko ljudi sebi daju za pravo da sude, ja ne sudim nikome može svakome da se desi a siguran sam da majka nije želela da joj dete istrči pred put. Počivaj u miru Danka 💔 A monstrumima najgora kazna, neka gore u paklu!
 
Ali baš je čudno da majka nije čula udarac i naglo kočenje kola,kao ni niko od komšija.
 
Back
Top