Offtopic

Za mene je ovo nista drugo nego teroristicki napad od strane Izraela.
Pogotovo sto su vozila bila dovoljno dobro oznacena, sto su imali informacije o isporuci hrane u Gazi i izmedju ostalog dali su dozvolu i obecali bezbednost.
Za bombardovanje se opravdavaju, da su imali informacije kako je u konvoju navodno bio palestinski terorista. Znaci ovih 7 osoba nisu vazni i njihovi zivoti.
I isti ti dronovi koji su imali za zadatak da stite konvoj su i bombardovali.
 
Kako je dobra Kat live, u Barceloni. Kako je dobar mix etna i electra. Ovo bi Breskvica trebalo da preslusa, i njen tim, da nauce kako se danas radi pop etno:

 
!!!” U vezi ubistva onog jadnog deteta: osumnjičeni Dragijević je odmah propričao u policiji čim su ga službenici MUP suočili sa činjenicama, dok je Janković propričao tek kada su ga ispitivali na VLASKOM JEZIKU.”

Izgleda da je ipak bila ziva kad su je udarili kolima pa je posle usmrtili. Za ovo dobijaju 40 godina, imaju 50, sto znaci nikad nece izaci, ako im ne daju dozivotnu.

Ovo postaje sve gore, Srbijo dokle si dosla? : “Dalibor Dragijević (40) i Radoslav Dragijević (70), otac i brat Dejana Dragijevića (50), koji je osumnjčen da je zajedno sa kolegom Srđanom Jankovićem ubio Danku Ilić (2) iz Bora, uhapšeni su zbog sumnje da su pomogli osumjničenom da sakrije telo devojčice. Sada uhapšeni otac osumnjičenog Dejana je pre privođenja davao izjave novinarima, prilikom čega se pravio da ne zna ništa o zločinu.”

Objavila nova rs.
 
Nije to 2,5km od Beograda na vodi, već nekih 4-5km, kod Marinkove bare, ali svakako treba srediti i to i druge rupe po gradu.
 
Ko zivi u Beogradu, bilo bi dobro da obrati paznju na to gde se krece. Danas sam od dve razlicite osobe dobio informaciju (jedna osoba zna nekog ko radi u BIA, a druga nekog iz vojske) da je ovih dana pojacana opasnost od teroristickog napada u Beogradu, po trznim centrima. Zbog te pojacane opasnosti, naoruzani policajci su prisutni na ulicama.

Nadam se da je u pitanju samo predostroznost nakon dogadjaja u Rusiji, ali ne bi bilo lose da javite kome treba, za svaki slucaj.
Inace, stvarno ne razumem sta je smesno forumasu koji je na ovaj post stavio reakciju smejanja. Da se ova informacija nije na sve moguce nacine nije prosirila, ne bismo dobili situaciju da MUP napise saopstenje. I neka je. Mi nemamo jedan j*beni razlog da se osecamo bezbedno.
 
Svugde ista reakcija, od te osobe, nista novo. 😉
 
Pa u današnje vreme jedva i da postoji veći grad gde možeš osetiti apsolutnu bezbednost. Uvek je moguće da se nešto desi. Ipak, čini mi se da sno solidno bezbedna zemlja, više nego neke jače zemlje EU, ali nikad se ne zna da li se i šta može loše desiti. Pretpostavljam da bi MUP izdao saopštenje da se izbegava neki konkretan tržni centar i u koje vreme, ako imaju saznanja. Više mi deluje da je podignuta opreznost zbog većeg rizika na javnim mestima, nevezano za to da li je tržni centar ili neka druga lokacija. Primera radi, Švedska ima podignut nivo potencijalne opasnosti od terorističkih napada više od deceniju unazad i ako bi se time vodili, Šveđani ne bi trebalo iz kuće da izađu.
 
Radim u Excelu prvi put nakon 10 godina i sve sam ukapirala i sve mi radi sem jedne stvari. Pola ćelija nema mi opciju za orijentaciju teksta horizontalno. Znači pola ćelija sa tekstom mi se okrene tako za 90 stepeni kako zelim, a pola ostane normalno kako je bilo i prosto nemaju opciju za orijentaciju, ona je bleda ne mogu kliknuti. Jel zna neko u cemu je problem?
 
Last edited:
Nemam pojma excel al za svaki slucaj prvo pogledaj formatiranje celija posto 90% problema resim tako 😅
 
Al imam ideju, izbrisacu ove kolone sa celijom koja nece da mi se rotira pa prekopirati ove lepo okrenute
 
Lepa je, ali iskren da budem, očekivao sam malo više s obzirom da je krem bananica nešto najsavršenije što postoji.
 
Back
Top