Offtopic

Probao sam i ja tu čokoladu, meni je odlična. Baš mi se dopada što nisu napravili da to bude kao jedna velika pločasta "bananica", već upravo čokolada sa tim ukusom, ako je neko očekivao penastu strukturu kao u bananici.
 
Probao sam i ja tu čokoladu, meni je odlična. Baš mi se dopada što nisu napravili da to bude kao jedna velika pločasta "bananica", već upravo čokolada sa tim ukusom, ako je neko očekivao penastu strukturu kao u bananici.
Nisam očekivao penastu strukturu, jednostavno me ukus nije oduševio. Lepa je, pojeo sam je sa užitkom, ali u budućnosti ću radije kupovati neke druge čokolade.
 
Probala sam sladoled Krem-bananicu, gust je i podseća na original KB. Samo jednom. Ok, ali ništa spec.
 
Sladoled bananica je kul, ali bukvalno to, dovoljno je bilo jednom.

Mada ja volim đelato, kakvi sladoledi. 😁
 
Slatko jedem mozda jednom u mesec dana i to kocku crne cokolade one za dijabeticare.
Eh da sam kao ti.. što bi ameri rekli imam CRAVING za najčokoladnijim braunijem, i imam plan da pravim neke varijante možda čak i sa tom čokoladom od bananice ako uspem da je nađem negde, voćna opcija svakako u planu (malina, višnja) Inače sam recept za mafine pretvorio u kolač tj samo je drugi oblik i izluveno je u kalup. Ko hoće recept neka se javi, vrh je! Može i sladoled kao prilog.
 
Da, kačio sam u Majinoj temi.
 
To ti je greška, Micky, toliko toga si propustio.:LOL: Kojoj li se narodnjačkoj zvezdi sad utrapila da joj bude gost na nekom nastupu u dijaspori. Negde je pričala kako je od Stoje tražila da angažuje autore da joj naprave pesme poput Stojinih. 🤦‍♀️ Pomirila se i sa Zoricom Marković, te joj ova dozvolila da nastupa valjda jednom nedeljno u njenoj kafani, sve češće se i sa Erom Ojdanić pojavljuje i nastupaju zajedno. Bog neka je na pomoći i Stoji i Eri Ojdaniću i svakom narodnjaku kome će se prikačiti da mu bude gost na nastupu. 🙏 I Draganu je obrlatila da se pojavi na njenom velikom koncertu u Nišu (pošto je Nišlijka).
 
To ti je greška, Micky, toliko toga si propustio.:LOL: Kojoj li se narodnjačkoj zvezdi sad utrapila da joj bude gost na nekom nastupu u dijaspori. Negde je pričala kako je od Stoje tražila da angažuje autore da joj naprave pesme poput Stojinih. 🤦‍♀️ Pomirila se i sa Zoricom Marković, te joj ova dozvolila da nastupa valjda jednom nedeljno u njenoj kafani, sve češće se i sa Erom Ojdanić pojavljuje i nastupaju zajedno. Bog neka je na pomoći i Stoji i Eri Ojdaniću i svakom narodnjaku kome će se prikačiti da mu bude gost na nastupu. 🙏 I Draganu je obrlatila da se pojavi na njenom velikom koncertu u Nišu (pošto je Nišlijka).
Jadni gosti te kafane 🙄 ali dobro, kad obuce haljinicu sa ovakvim dekolteom kao sto je ova iz Malmea, pijanome dosta 🤣🤭
 
Back
Top