Offtopic

https://euromaidanpress.com/2024/04...2-4-million-grant-from-russia-leaning-serbia/

zorica-markovic-turbofolk.gif
 
Nedavno sam čitao članak o našoj navodnoj prodaji oružja i Izraelu i Ukrajini, ali da pažljivo gledamo da se ne zamerimo drugoj strani koje su nam vrlo značajne za naše boljke u vezi sa Kosovom. Komentar je dala i jedna američka kolumnistkinja (ne mogu da se setim imena) i rekla, parafraziraću, da Srbija ima šta da pokaže zapadnim zemljama kao konkretan vid pomoći, posebno Ukrajini, dok se pojedine zemlje koje su jasno opredeljene za stranu često busaju praznim izjavama, jer je to jedino što imaju da ponude.

Boga pitaj šta se odvija iza kulisa, a da ne znamo.
 
Ok, Ukrajini.. isti takođe nisu priznali Kosovo pa moramo da balansiramo svidelo se to nekome ili ne...! Ali Izrael...? Lol
 
Navodno smo bili pri vrhu (drugi?) po obimu snabdevanja Izraela oružjem (posle SAD) ali je to bilo u periodu pre poslednjeg sukoba i rata. Ne bi me čudilo da i tu nešto muljamo, ali isto tako mislim da nam je sa strane sopstvenog interesa trenutno bitnija pozicija prema Palestini, posebno jer su oni u lancu mnoštva islamskih zemalja koje nisu priznale Kosovo (a naročito nakon Trampovog dila sa međusobnim priznanjem Kosova i Izraela). Čini mi se da je članak bio sa Al Jazeere pa i tu treba biti rezervisan, jer imaju izraženo negativan stav prema srpskim vlastima i uopšte dešavanjima u kojima smo jedni od aktera.
 
Navodno smo bili pri vrhu (drugi?) po obimu snabdevanja Izraela oružjem (posle SAD) ali je to bilo u periodu pre poslednjeg sukoba i rata. Ne bi me čudilo da i tu nešto muljamo, ali isto tako mislim da nam je sa strane sopstvenog interesa trenutno bitnija pozicija prema Palestini, posebno jer su oni u lancu mnoštva islamskih zemalja koje nisu priznale Kosovo (a naročito nakon Trampovog dila sa međusobnim priznanjem Kosova i Izraela). Čini mi se da je članak bio sa Al Jazeere pa i tu treba biti rezervisan, jer imaju izraženo negativan stav prema srpskim vlastima i uopšte dešavanjima u kojima smo jedni od aktera.
jedna osoba za koju ne smem reci ovde gde radi, doduse niko ni ne zna gde radi ni za koga, samo slutimo, rekla mi je da Republika Srpska postoji zahvaljujući Izraelu i da je Izrael bio direktni sponzor nje nakon rata
 
jedna osoba za koju ne smem reci ovde gde radi, doduse niko ni ne zna gde radi ni za koga, samo slutimo, rekla mi je da Republika Srpska postoji zahvaljujući Izraelu i da je Izrael bio direktni sponzor nje nakon rata
Što bi bilo pitanje da li bi se desilo, da jedna druga strana u ratu nije direktno finansirana od islamskih zemalja i Irana i da nisu dolazili dobrovoljci iz tih zemalja... Ne zanosite se previše...
 
Što bi bilo pitanje da li bi se desilo, da jedna druga strana u ratu nije direktno finansirana od islamskih zemalja i Irana i da nisu dolazili dobrovoljci iz tih zemalja... Ne zanosite se previše...
Ja ne iznosim sudove, samo prenosim sta mi je ta osoba rekla. Btw iz Republike Srpske sam i znam sve sta druga strana radi/radila je, naslusala sam se svega.
 
jedna osoba za koju ne smem reci ovde gde radi, doduse niko ni ne zna gde radi ni za koga, samo slutimo, rekla mi je da Republika Srpska postoji zahvaljujući Izraelu i da je Izrael bio direktni sponzor nje nakon rata
Pa i sada mu kampanju rade Izraelci, Dodiku
 
Sa parterom može imati i nešto više, mada u tom slučaju verovatno se ne bi koristio deo tribina, pa se svede na tako neku cifru. Nije isključeno da nekad imamo ESC sa manjim brojem gledalaca. Ali svakako može i PZE jednog dana.
 
Back
Top