Offtopic

Javljeno i meni upravo da izbegavam tržne centre u NS za vikend, vest se širi kao požar, ali i treba.
 
Ne znam zašto ovog uopšte dovode u emisije da kao on svoje "stručno" mišljenje dadne, a lik lupa gluposti. Prvo je rekao da misli da je Jelena preminula od davljenja u kanalu, pa onda naredni put kaže tu je samo dovedena i ubijena na drugom mjestu. A da ne govorim da je baš sve promašio oko Danke Ilić. Stručnjak. 🙃 Realno nije ni čudo što policija ni čemu ne valja kada su ovakvi bili inspektori, a mediji samo cirkus prave.

 
Ko zivi u Beogradu, bilo bi dobro da obrati paznju na to gde se krece. Danas sam od dve razlicite osobe dobio informaciju (jedna osoba zna nekog ko radi u BIA, a druga nekog iz vojske) da je ovih dana pojacana opasnost od teroristickog napada u Beogradu, po trznim centrima. Zbog te pojacane opasnosti, naoruzani policajci su prisutni na ulicama.

Nadam se da je u pitanju samo predostroznost nakon dogadjaja u Rusiji, ali ne bi bilo lose da javite kome treba, za svaki slucaj.
Ovo sam isto i ja cuo danas na poslu, i to je kao informacija od pripadnika MUP-a.
 
Ko zivi u Beogradu, bilo bi dobro da obrati paznju na to gde se krece. Danas sam od dve razlicite osobe dobio informaciju (jedna osoba zna nekog ko radi u BIA, a druga nekog iz vojske) da je ovih dana pojacana opasnost od teroristickog napada u Beogradu, po trznim centrima. Zbog te pojacane opasnosti, naoruzani policajci su prisutni na ulicama.

Nadam se da je u pitanju samo predostroznost nakon dogadjaja u Rusiji, ali ne bi bilo lose da javite kome treba, za svaki slucaj.
Širi se poruka po whats app-u, odnosno screenshot neke devojke koja piše da ima informaciju od brata drugarice koji je u vojsci, da postoji opasnost od terorističkog napada u nekom tržnom centru, meni je to prosleđeno jutros. Izbegavati ih neko vreme svakako.
 
To svakako, meni je odmah nejasno bilo, ali recimo morao sam do jednog tržnog centra danas jer sam morao nešto da pokupim, i osećao sam se jako nelagodno, jedva sam čekao da izađem, nije sve jedno, pa makar informacija bila i lažna. Svakako, ako je lažna nadam se da će odgovarati svi koji su to osmislili i raširili, nikad gori period za širenje panike.
 
Ali baš je čudno da majka nije čula udarac i naglo kočenje kola,kao ni niko od komšija.
Zar Gašić ne reče na konferenciji da su išli 20 na sat, jer se desilo 30 metara nakon što su krenuli? Ne sluša mi se sve ponovo da proverim...
Ako je tako i nije moglo mnogo da se čuje, ni koči...

Odrasloj osobi verovatno pri toj brzini ne bi bilo ništa, a tako malo dete su možda udarili pravo u glavu, to je otprilike njena visina 😢
 
Sad vidim Zo*a 5 okačila pogrešnu sliku čoveka i targetirala ga kao Dankinog ubicu i sad njegova porodica prolazi kroz vređanje i pljuvanje na mrežama. Uhh da su pametni da tuže medije i dobiju masne pare.
 
Sve potpisujem što je advokat Tapušković rekao o ovome slučaju: "Svako ko je okrivio majku kao krivca treba da se kaje do groba" kao i sa time, što nikad nećemo moći da čujemo na RTS-u, a to je da predsednik države (pravnik po obrazovanju) nema pravo da iznosi kvalifikaciju krivičnog dela, bez istrage i bez suda.

 
Sve potpisujem što je advokat Tapušković rekao o ovome slučaju: "Svako ko je okrivio majku kao krivca treba da se kaje do groba"
Mislim da se generalno, ne samo kod nas, manje veruje ženama, i da se taj manjak verovanja podsvesno provlači kroz razne aspekte života...


Ženama se manje veruje da porođaj i ušivanje bole, i bez problema se i dan danas žene tokom porođaja seku i ušivaju bez anestezije (dok se kod zubara koje koriste i muškarci, za dosta manji bol već decenijama daje anestezija)...

Manje im se veruje da imaju post-virusni sindrom, od koga više boluju žene, i bila je neophodna svetska pandemija da se utvrdi da za to postoji realni biološki osnov (a dosta lekara i danas ubeđuje žene da umesto post-kovida imaju psihosomatske mentalne probleme)...

I manje im se veruje pred istražnim organima:
https://www.forbes.com/sites/patric...ourts-women-are-not-believed/?sh=58db045f751b

Da je jednom ocu ćerkica pobegla kroz žbunje na put, nekako sumnjam da bi javni narativ tako brzo i odokativno krivio njega da je prodao ćerkicu...
 
Ne znam da li se u Srbiji pisalo, ali Izrael je bombardovao humanitaran konvoj u Gazi, za koji je Izrael imao informacije.
Poginuli su volonteri iz Poljske, USA, UK i Australije. A Izrael je otvoreno priznao za gadjanje konvoja.
Da li nam sledi medjunarodna reakcija za ovo ili ce i dalje raditi sta hoce…
 
Back
Top