Offtopic

BK mi definitivno ima drugačiji ukus od McD-a i mislim da mi se više dopada, samo što ovdje nemaju i dalje svoj odvojen restoran sa svojim prostorom već su u tržnom centru pa slabije idem.


View attachment 23689View attachment 23690View attachment 23691

Ovaj Mek u Subotici je fantazija.

Iako ne volim njihovu hranu cenim to što pokušavaju da uklope lokale u ambijent sredine tamo gde je to moguće. Isto i Mek na Slaviji.
Jao baš izgleda cool i nostalgično 🤗
 
Ne pamtim kada sam jela burgere u Meku ili BK.
MekPomrit ima isti ukus u svim zemljama gde sam bila, a negde sam pročitala da mu dodaju taj specifičan flejvr koji je baziran na ispitivanjima najprivlačnijeg ukusa. Kako je krenulo, gledaćemo hranu na slikama i pomoću projekcija i instruisanih podražaja gutaćemo tabletice zamišljajući da jedemo određenu hranu. Veselo. 🤢🥴
A za Koka-kolu u Am. dobiješ veliku čašu, pa sam puniš i dosipaš koliko želiš. Toliko je zdrava da ti daju besplatan refill.
 
Last edited:
Koliko se sećam, pila sam Knjaz.
I jela pomfrit, naravno.
Ne pijem onu bozu od Kole iz Meka. Ako je pijem, kupim klasičnu. Kole sa ostalim ukusima mi nisu nešto, eventualno ona sa dodatnim ukusom vanile.
 
Ja Mek obožavam, ali definitivno ne treba preterivati, kao sa bilo kojom hranom.
 
Hrana je puna aditiva, i u novije vreme hormona. To sve utiče na nas, zdravlje, izgled. Više volim prirodne stvari, šumska jagoda je milion puta bolja od one velike naduvane iz hiperprodukcije.
@Niko, na šta si mislio drugi deo? Na veštačku hranu budućnosti? Pa, mi smo već na pola puta do nje. Ne jedemo narandžu nego Cedevita bombone. 🥴
 
Sve je ok dok je kilaza pod kontrolom. U gradu je sve vise debele omladine. I nije ih briga kako izgledaju. Nije dobro.
 
Mene hrana iz Meka smara, radije biram da se trujem u KFC-u 💕
Drug koji je radio u KFC-u mi je rekao da su uvek imali svežu piletinu i da su procedure takve da se maksimalno pazi na kvalitet mesa i hrane.
 
Grše prvi HR mladi izvodjas posle mnogo vremena da se probija i u Srbiji.

Trebas li me Matije Cveka isto hit u Srbiji.

Da li Hrvatske estrada vaskrsava u regionalnim okvirima konacno?
Grše trenutno u top 5 najslušanijih mlađih izvodjača u Srbiji, bukvalno je svuda, i sasvim zasluženo
 
Pošto ne nadjoh temu sa njenim imenom, reših da ovde postavim novi spot Barbare Pravi, koji je sniman u Srbiji i sa njenom porodicom.
Pesma je posvećena Romkinji koja je išla po selima, pevala pesme i pričala priče i kojoj su zaboravili ime, nadeluli novo Pieva, zbog čega se Barbarina porodica preziva Piević. Spor je objavljen pre 3 dana

 
Pa, koje termine koriste reperi? 🤣🤣🤣
Meni je i dalje bit bitniji od teksta. Nekada je bolje da se ne udubljujemo u tekst, manje boli glava.
Zavisi i u kojoj prilici se sluša određena muzika, nekada je dovoljno da u pozadini ide dobar bit koji te vozi, a nekada je uživanje prepustiti se talasima ozbiljne muzike.
 
Last edited:
Back
Top