Offtopic

Veliki gubitak zaista :( Neka pociva u miru.
 
Mnogo mi je zao, mlad je otisao. RIP

Moja omiljena Massimova pesma:

 
Rak pluca je uzrok smrti :(
 
Pa nije tada jos dobio dijagnozu. Prije 40 dana je imao koncert u areni Zg, ali neki pišu da je sjedio i da je malo slabije izgledao. Moguće da je tada već bio bolestan. Inače, taj neki rak pluća baš rapidno raste. Znam čovjeka koji je 20 dana nakon dijagnoze umro, baš užas.
 
Moguce da je bio u pitanju karcinom pluca malih celija, odnosno mikrocelularni kancer pluca. On je izrazito agresivan i brzo napreduje. Nazalost, licno znam ljude koji nisu sastavili ni 6 meseci od trenutka dijagnoze do smrtnog ishoda.
 
Veliki čovek i još veći pevač nas je prerano napustio. Počivaj u miru
 
Žao mi je, tužna vijest... volio sam neke njegove pjesme, a ovu vjerojatno najviše, pogotovo kao klinac

 
Stranac u noći mi je najdraža njegova pesma, naročito duetska verzija sa Ninom Badrić; taj Marinin tekst je jedan od njenih najlepših. Pre par godina sam počeo da gotivim i simpatičnu kantri pesmicu Sunce sja, trava miriše koju je otpevao u duetu sa bivšom mu devojkom (Bebi Dol), tekst takođe Marinin (dosta je pisala za njega). Obradila je i Severina 1998.


Pokidao je sa albumom Vještina, obradama hitova, kojima je dao svoj pečat da se po tallent show-ima posebno cene kao "Masimove verzije".
 
Hajde jedan baš baš offtopic.
Koliko plaćate / koliko vam je ok da platite muško šišanje i skraćivanje brade?
 
Hajde jedan baš baš offtopic.
Koliko plaćate / koliko vam je ok da platite muško šišanje i skraćivanje brade?
Ja u Pančevu 650 šišanje+brada za moj ukus skupo recimo 500 din mi je ono ok sve to
 
Plaćam 600 dinara šišanje u standardnom salonu u Beogradu gde sam zadovoljan uslugom... U nekim berbernicama je šišanje zajedno sa skraćivanjem brade 2000-2500, iako bi to moglo biti oko 1000.
 
5 evra u MK, stim sto idem kod zenskog frizera jer od muskih imam trauma (nehigienski uslovi, nije da su svi takvi, naravno vecina nisu ali mi je po default neprijatno koliko god bili cisti). Kod muskog bi bilo oko 3.5 evra, sto je fer cena, u jeftinijem gradu jos manje.
 
Hvala za info.
Ja sam plaćao 2500 šišanje, pranje, bradu i kafu/čaj i vodu dok se čeka ili posle ako hoćeš. Ali su ljudi zatvorili salon, jer su im bezobrazno digli kiriju, a momci koju su radili otišli u ajtijevce.
Sad placam 1000 samo šišanje, bradu radim sam, ali nešto nisam zadovoljan u zadnje vreme, kao da su se malo opustili kad su shvatili da sam im postao redovna mušterija. Tako da sam sad u potrazi za novim salonom.
 
Back
Top