Offtopic

Ma kad krenemo da uvozimo genetski materijal. (Boškić na aparatyma)
 
Confused Thinking GIF
 
" Иако немамо информацију због чега је Твитер суспендовао префикс за Косово са ове друштвене мреже, овај потез може да изгледа логично ако у обзир узмемо шта је све Илон Маск урадио откако је преузео управљање овом компанијом "

j_be Mask ne vadi :p kontra agende gde god stigne :ROFLMAO:
 
Samo 60 godina, ja sam mislio da je on stariji. Navodno je imao rak, očito neki galopirajući, ako se ne varam prošli mjesec je imao koncert u areni 😔
 
Izgleda da Anhel postaje novi Andrej aka mostarac sa ovim smrtovnicama
 
Ja mogu da konstatujem jedino da je prerano otišao. Tek je jednom nogom zakoračio u staraot i pokosi ga odmah.

Eto šta ti je život...

Biti živ i zdrav je jedino vredna i ozbiljna stvar na ovom svetu, sve ostalo je ništa u odnosu na to.

S druge strane nisim bio ljubitelj njegovog dela od početka. Meni to apsolutno nije prijalo. Imao je svoj muzički stil i izričaj i bio je prepoznatljiv. Ali za mene sve je to bilo veštački i preglumljeno.

U bivšoj Jugi nije tada mogao pored drugih imena da se izbori sa vrhom estrade, posle se zemlja raspala. Šta je bivalo sa njim nakon toga ne znam.

Neka mu je laka zemlja.
 
Ja sam ga cenio skroz kao velikog pevaca. Iznenadjujuce mi je bilo to sto je bio u vezi sa Bebi Dol.

Stvarno ne mogu da verujem sta se ovo dogadja, zar zivot moze biti toliko pokvaren...
 
Jedna od najdražih HR pjesama i prenisko sedmo mjesto na Dori 2004. godine 🧡

 
Back
Top